גרפולוג - ניתוח גרפולוגי אישי

רוצים הטבה יחודית? היא בדרך אליכם..
 

התקשרו והזמינו לעצמכם פגישה אישית בת שעה עם מרדכי הגרפולוג וקבלו הטבה בלעדית!! רק למגיעים דרך האתר!! 500 ש"ח במקום 700 ש"ח!! אז למה אתם ממתינים, התקשרו עוד היום והזמינו לעצמכם את פענוח חייכם...

 

מתלבטים עם המחשבות שלכם? לא יודעים מה לעשות עם העבודה? אולי קריירה חדשה? לעבור דירה? לשדרג את הזוגיות? מה עם כסף ופרנסה? מה עם הילדים? הגרפולוג מרדכי שרם רוצה לעזור לכם לארגן את עצמכם לשנה החדשה ויוצא במבצע מפנק…

 

מה צריך לעשות?

כול שעליכם לעשות הוא לכתוב בין  15 – 10 שורות על דף לבן חלק בעט כדורי, לא פיילוט, לא להעתיק משום מקום, כול דבר שיוצא לכם מהראש ואל תשכחו לחתום בסיום הטקסט.

 

למה צריך ניתוח גרפולוגי?

ספקות ותחושת חוסר ודאות הם חלק מוכר מאוד מהתחושות המלוות אותנו בימים אלו ונראה שעם הזמן אנו נעשים יותר ויותר חוששים ורדופים. ניתן להבין טוב יותר את עולמנו הפנימי באמצעות עריכת ניתוח גרפולוגי ועל ידי בחינת כתב ידנו, המגיע מתת המודע ומאבחן את תחושותינו הפנימיות בעזרת הקווים והעיגולים המרכיבים אותו. 

 

לכל דבר, אפילו למחלות פיזיות קשות, יש סיבה אישית הנובעת מנקודות נפשיות הגורמות למחלה. לא חובה להשלים עם המצב, ניתן לאבחן מהם הגורמים אשר הובילו ליצירת והתפרצות המחלה על ידי ניתוח גרפולוגי אישי.אישי נותן לנו כלים להבחין בגורמים אשר הובילו לתוצאה של המחלה. בנוסף, נותן לנו ניתוח גרפולוגי אישי, את האפשרות לבחון את הנפש שלנו בצורה עמוקה. כמו בזמן התרשמות ראשונית, כאשר אנו נבחנים בצורה מדוקדקת מאוד, בשניות הראשונות. ניתן להבחין בדקויות רבות באישיות שלנו על ידי ניתוח גרפולוגי.

 

ניתוח גרפולוגי אישי יכול לעזור לנו להבין מהם הדברים החוסמים אותנו בחיים – אשר לרוב אנו יוצרים באופן בלתי מודע בעצמנו. ודרך זה להבין מהם הפתרונות לאותן בעיות שצצות בחיינו.

 

מי פוחד מניתוח גרפולוגי אישי?

כל אדם שנשאל יאמר שהוא אוהב את האמת. אבל רובנו מפחדים ממנה. אנו חוששים שמא האמת תבוא ותתפח בפנינו, וכל הדברים שאנו מנסים להסתיר באישיות שלנו יעלו ויצוצו. לכן, רוב האנשים חוששים להיחשף על ידי ניתוח גרפולוגי אישי, למרות שכולנו זקוקים לו.

 

על ידי ניתוח גרפולוגי אישי ניתן להתמודד עם תכונות אופי שליליות או חיוביות הקיימות בתוכנו, ונחשפות לעינינו.

 

מדוע כדאי לערוך ניתוח גרפולוגי אישי?

תחומים רבים ומשמעותיים בחיינו, כמו חיי הזוגיות, כיוון מקצועי בחיים, בריאות פיזית ונפשית, חיי האהבה שלנו ועוד, יכולים לקבל משמעויות וזוויות שונות בעריכת ניתוח גרפולוגי אישי אשר יכול לעזור לנו להבין את המחשבות העמוקות שלנו ואת הבעיות הנובעות מתוכנו ונותן לנו כלים להתמודדות עם קשיים ובעיות בחיינו.

 

על מנת לעזור לאדם שעבר ניתוח גרפולוגי אישי, להפנים את הבעיות ולעזור לו לפתור אותן ולהגיע אל המטרות שהציב לעצמו, הן מהפן הרגשי והן מהפן הלוגי, יש צורך גם בשיחה אישית. השיחה עם הגרפולוג עוזרת לאדם לקבל כלים להתמודדות עם הבעיות או הדילמות האישיות בחייו.

 

נמצאים בפני דילמה/התלבטות?

דילמות והתלבטויות הן חלק בלתי נפרד מחיינו, על ידי ניתוח גרפולוגי אישי נוכל לקבל תמונה אמיתית ומלאה, שתעזור לנו לקבל את ההחלטות בצורה יותר שקולה ומושכלת. במקום לחפש פתרונות קלים ומהירים שאינם עוזרים בסופו של דבר ומשאירים אותנו מתוסכלים. ניתן לקבל פתרון תוך הבנה עמוקה של הבעיה, שעולה מתוך ניתוח גרפולוגי אישי. ניתוח גרפולוגי אישי, לא נותן לנו תשובות חיצוניות אלא עוזר לנו להבין את התשובות והפתרונות הקיימים בתוכנו ולהוציא אותן לאוויר העולם. את הכיוון בו נרצה ללכת אנו בוחרים בסופו של דבר בעצמנו.

 

רוצים לדעת כיצד כותבים נכון קורות חיים?

גיבוש צוות