גרפולוג לערבי גיבוש

 

את הערב הזה, מובטח לכם, לא תשכחו לעולם!

 

מחפשים פעילות חברתית לערב גיבוש מוצלח לחברים שלכם, לערב זוגות, לצוות המורים, לערב נשים או למסיבת רווקות? לנו הפתרון! אתם מוזמנים להשתתף בחוויה מיוחדת ומהנה של ערב גיבוש מפיל מצחוק. במהלך הערב תשתתפו בפעילויות גיבוש מדליקות, משעשעות ומקוריות במיוחד, אשר ייצרו עבורכם אירוע אותו לא תשכחו זמן רב.

איך מצליחים בערב גיבוש?

מזמינים, שמלכד את המשתתפים בסדנא מעשית, מרתקת ומהנה, סדנא בה כולם נוטלים חלק ואיש אינו "מורשה" לשבת בשילוב זרועות. עם גרפולוג לערב גיבוש שלכם – כולם מקבלים מתנה שווה במיוחד!

 

מה נלמד בערב גיבוש?

גרפולוג לערב גיבוש מעביר סדנא מעשית ומשעשעת הנוגעת לתחומי החיים של כל אחד מאיתנו. בין הנושאים בסדנא:  ניתוח כתבי יד של המשתתפים, פענוח חתימות,  מה מסתתר מאחורי ציורים ושרבוטים ועוד.

 

ואם נרד לפרטים:

בערב גיבוש תוכלו לגלות דברים שאולי לא הייתם מודעים אליהם, בנוגע לאישיותכם, התנהגותיכם ובחירותיכם בחיים. על סמך כתב היד, חתימות וציורים, נעשים אבחונים אישיים המגלים תכונות אופי, שמהם ניתן ללמוד על כל תחום ותחום הנושק לחיינו: זוגיות, אהבה, מיניות, משפחה, ילדים, קריירה, מצב כלכלי ועוד.

 

למי וכמה בקבוצה?

גרפולוג לערב גיבוש הוא פתרון מושלם לערבי גיבוש של ועדי עובדים, מנהלים, מורים, גננות, קבוצות פרטיות ועוד. הערב מתאים לקבוצות של 5 – 500 אנשים. ערבי גיבוש עם מרדכי הגפולוג מועברים באווירה נעימה, קלילה, כייפית ומשעשעת הגורמת לליכוד הקבוצה.

 

מה משיגים מערב גיבוש?

א. ערב גיבוש הקבוצה.

ב. המשתתפים מקבלים כלים מעשיים לחיים: טיפים ועצות שימושיות.

ג. דרך מקורית ושונה להעברת ערב משותף.

ד. ערב מהנה, מרתק ובעל ערך מוסף.

 

מה היתרון של ערבי גיבוש?

ערבי גיבוש יוצרים אווירה חיובית ונעימה בין קבוצות אנשים, ומעודדים עשייה משותפת. גרפולוג לערב גיבוש, מצליח ללכד את המשתתפים בדרך חווייתית, משעשעת ואינטלקטואלית.

 

מעוניינים בפרטים נוספים? התקשרו עכשיו 052-6928897 ותענו בחמימות רבה.

גיבוש צוות