גרפולוג למסיבות

שאלת השאלות בה אנו נתקלים בכול פעם שאנו רוצים להזמין אמן למסיבה שלנו, את מי להזמין? להזמין גרפולוג למסיבה שלי, מדוע? להלן כול התשובות.​

 

להזמין למסיבה שלכם גרפולוג מאוד כדאי לכם, משום שכל השחקנים והידוענים כבר לומדים קבלה, משום שכולם נהפכו לרוחניים ומתייעצים עם מתקשרים, מדיומים, חוצנים ומיסטיקאים, אז מה עוד לא היה לנו? גרפולוג.

כאשר הלך הרוחות מורה לנו על הליכה לכיוון המיסטיקה והרוחניות אשר התפתחו בממדי ענק, אנו מושפעים יותר ויותר מאלמנטים כמו פאנג שוואי, אסטרולוגיה, כירולוגיה וגם כמובן גרפולוגיה.

 

הפכנו להיות יותר מודעים לעצמנו ואנו מחפשים משהו אחר ושונה לאירוע שלנו. הרגלי הבילוי והפנאי שלנו השתנו ובמקום להתפשר על ישיבה בפאב ולגימת בירה (או וודקה עם רד בול למתקדמים), אנחנו רוצים קצת מעבר לזה ומשלבים עם האוכל והשתייה – גרפולוג.

 

גרפולוג במסיבה שלכם ישלב את כל האלמנטים האפשריים להעצמת האירוע. בין אם אתם חוגגים יום הולדת, ערב זוגות, ערב צוות,  בעבודה, ערב גיבוש לחבר'ה בעבודה, מסיבת רווקות, מסיבת רווקים, ערב נשים או סתם רוצים לשנות אווירה – גרפולוג הוא כל מה שאתם צריכים.

 

 מה נותן לכם גרפולוג למסיבות?

 

בערב עם גרפולוג למסיבות הכול כלול בכול. גם המון בידור, צחוקים והומור, גם השתתפות באופן פעיל של כולם (אף אחד לא יושב על הכיסא בזרועות שלובות) וגם לימוד מעשיר של כל הנושאים עליהם דיבר הגרפולוג. עם ערב גרפולוגי למסיבה שלכם – ההצלחה מובטחת.

 

את הערב יפתח הגרפולוג במתן הסבר קצר על התפתחות הגרפולוגיה ועל משמעותה (יש כאלה שמחליפים עד היום את הכירולוגיה – תורת כף ביד, בגרפולוגיה) לאחר מכן יעבור הגרפולוג לחלק המעשי ואתם תתבקשו להגיע אל הלוח ולהראות לו איך אתם חותמים.

 

תוך כדי התבוננות בחתימות שלכם, ייתן לכם הגרפולוג ניתוח אישי ויספר לכם דברים על עצמכם, שאפילו אתם שכחתם מהם, וישאיר אתכם נדהמים ופעורי פה (יש כאלה שמעידים שעד היום הם לא הצליחו לסגור את הפה..), ואתם לא תבינו איך אפשר לראות את כל מה שהגרפולוג אמר מניתוח חתימה קטנה! במהלך הערב הגרפולוג יחלק לכם דפים ואתם תתבקשו לצייר ציורים וכך תוכלו לעשות חוויה מתקנת מגן חובה.

 

כולם יתלהבו ויתרגשו לצייר (אל תשכחו להשאיר מישהו לצלם את האירוע, כי כולם טוענים לאחר מכן שהם בכלל לא השטתו..), אך הם לא ידעו כלל מה אומר הציור הזה לגביהם.. כשהם יגלו, זה כבר יהיה מאוחר מידי.

 

מה אתם מקבלים בערב גרפולוגיה?

 

המון בידור וצחוקים ברמה גבוהה אמרנו? הכרות מעמיקה של כל הנוכחים (גם אם הגעתם למסיבה ואתם ממש לא מכירים את כולם), טיפים אישיים ומידע רב לגבי כל הנושאים עליהם דיבר הגרפולוג: זוגיות ותקשורת זוגית, אהבות, מיניות, חתימות, – מה הן אומרות עליכם, ציורים ושרבוטים ועוד. מערב סתמי לערב מרתק עם המון ערך מוסף.

 

מרדכי שרם הגרפולוג שלכם לכל סוגי האירועים. התקשרו לקבל הצעת מחיר עוד היום או צרו עימנו קשר .

ימי הולדת למבוגרים
ערב נשים
גיבוש צוות