גרפולוג - טיפים לבחירת שם

לאף אחד מאיתנו לא הייתה את זכות הבחירה לבחור את  שמו ואת הכבוד כמובן, נתנו להורינו אשר קיבלו "נבואה" ודרכה בחרו את שמנו.

 

לעיתים אנחנו מרגישים מעצורים או חסימות בתחומים רבים בחיינו והדבר יכול לנבוע משם שאינו מתאים לנו בהכרח. נשאלת עוד שאלה, האם אנחנו מתחברים לשמנו?

 

אנו חייבים לדעת שלא צריך ולא נחוץ למהר ולהחליף או להוסיף אות בשמנו לפני שמתייעצים עם מומחה בתחום.

האותיות הן חלק בלתי נפרד מאיתנו ומהמהות הפנימית שלנו ולכן אנחנו יכולים להבין שדרכן מתגלית סוג של אנרגיה המעניקה לנו ייחודיות, כוחות נפש, כוחות פיזיים ועוד, כחלק מפעילות ערב נשים.

 

האותיות מתחלקות לשלושה חלקים:

 

1.    הגיית האותיות – הצליל שיוצא דרך הגרון

2.    צורת הכתיבה   –  כיצד אנחנו כותבים את האות

3.    הגימטריה של האותיות – כל אות שווה למספר (בד"כ עושים גימטריה קטנה).

 

שמנו הוא המקור למהות הפנימית האמיתית שלנו ולכן כאשר אנחנו בוחרים שם לתינוק חשוב מאוד להקפיד על הכללים הבאים:

 

1. רצוי לא לבחור שם בעל משמעות שלילית כגון: דין, תום או נמרוד היות ושמות אלו הם בעלי קונוטציה שלילית (אף אדם לא רוצה לעמוד לדין, או למרוד או ששמו בהיפוך הוא מות) אדם הנושא שם זה מתחיל את חייו מנקודה פחות טובה... (כמובן שהכול ניתן לשינוי ).

 

2. רצוי לא לבחור לתינוק שנולד שם של אדם שנפטר בגיל צעיר יחסית, או של אדם שנפטר בייסורים ממחלה קשה וזאת בשל כך שקרובי המשפחה יכולים לקשור את הילד לגורלו של האדם הנפטר.

 

3. רצוי מאוד לא לבחור לילד 2 שמות כגון משה אברהם, משום שהדבר יוצר אצלו בלבול וזאת בשל כך שבדרך כלל קוראים לו רק בשם אחד מהשמות.

 

4. במידה והחלטתם ללכת על שם תנ"כי כול שהוא, עליכם ללמד את הסביבה שלא עושים קיצורים בשם!!!! כאשר ילד נקרא בשם דניאל אולם בפועל קוראים לו דני, אנחנו מורידים לו אנרגיה, שפע, הצלחה ועוד…

 

5. רצוי מאוד לא לבחור לבן שם של בת ולבת שם של בן, היות והדבר יכול ליצור בעתיד בעיות פוריות, בעיות משמעת פנימית ועוד… היכולת האישית של כל אחד מאתנו מנוצלת בצורה מאוד מצומצמת ולכן שמו של האדם מראה לי את הפוטנציאל האישי שלו. ככול שנבין את משמעות האותיות בשילוב מזל האדם נוכל להגיע למימוש הפוטנציאלי האישי שלנו.

גיבוש צוות