האם אתם מתאימים להשתתף בתוכניות ריאלטי?

 

בקרוב נפתחת ההרשמה לעונה החדשה של 'האח הגדול' ומרביתנו תוהים מי יהיו הדיירים החדשים של העונה החדשה.

 

כיום, כל אחד מאיתנו יכול להשתתף בתוכנית ריאליטי. יחד עם זאת, נשאלת השאלה, האם אנחנו מתאימים להיות סגורים במשך שלושה חודשים בבית אחד עם אנשים שאנחנו לא מכירים? מדוע אנחנו כול כך רוצים להשתתף בתוכנית כזאת? מה זה אומר עלינו? על האופי שלנו? האם אנחנו אוהבים/ נהנים לחשוף את עצמנו אל מול כול האומה, או שמא אנחנו נהנים "להציץ" לאחרים?

 

בזמנכם החופשי קחו דף ועט וציירו דלת כפי שאתם מוצאים לנכון.

 

הדלת מסמלת את היכולת שלנו להבין האם אנו טיפוסים ביישנים או מוחצנים וכך נוכל לגלות את מידת התאמתנו  להשתתף בתוכניות ריאליטי כמו: האח הגדול, הישרדות, היפה והחנון ועוד..

 

- אם ציירתם דלת במרכז הדף (ולא משנה אם היו לה תוספות או לא) – אתם אנשים מסתוריים ולא תחשפו את עצמכם אל מול המצלמות. אתם בטוח לא תלכו לתוכניות כמו "האח הגדול".

 

- אם ציירתם דלת עם עינית קטנה באמצע –  אתם תעשו הכול כדי לדעת הכול על כולם, גם אם יתפסו אתכם מציצים אין לכם בעיה, זה רק מדליק אתכם יותר.

 

 

- אם ציירתם דלת בעלת עינית גדולה – אתם מרגישים שכול העולם מציץ עליכם או בוחן אתכם. אתם אולי איזה סלאב?

 

אם ציירתם דלת עם ידית ומנעול – אתם אנשים שמרנים, אתכם לא מעניין מה קורה אצל האחרים, אתם אוהבים את פרטיותכם ולא דוחפים את האף לעניינים לא לכם.

 

- אם ציירתם דלת עם עינית קטנה, ידית ומנעול – אתם אנשים שאוהבים להציץ לאחרים, אך אבוי למי שיציצו לכם.

 

 

- אם ציירתם דלת עם עינית גדולה, ידית ומנעול –  יש לכם בעיה עם עצמכם. אתם שומרים על פרטיותכם מכול משמר, אך חשים תמיד שיש מישהו שמציץ עליכם.

 

- אם ציירתם דלת פתוחה – אתם נהנים לעשות הצגות לכול השכנים כאשר הדלת פתוחה. לכם אין בעיה שיציצו לכם, נהפוך הוא.

 

- אם ציירתם את הדלת מצד ימין של הדף (ולא משנה אם היו לה תוספות או לא) – בעברכם הייתם מציצנים לא קטנים ונהגתם לתחוב את אפכם לכול מקום שרק היה אפשר.

 

 

- אם ציירתם את הדלת מצד שמאל של הדף (ולא משנה אם היו לה תוספות או לא)– אתם מסוגלים לדרוך על גופות בכדי להשיג תהילה ולא אכפת לכם שהמחיר הוא מציצנות לחיי אחרים. אתם בטוחים שאתם לא צלמי פאפארצי?

 

חברים יקרים, כפי שאני תמיד רושם, אין לראות בכתבה זו כתחליף לייעוץ עם מומחה כלשהו. כמובן שאין להשתמש בה על מנת לאבחן אדם והיא נועדה למטרות שעשוע בלבד.

 

 

גיבוש צוות