גרפולוגיה - האם אתם ממוזלים  

 

 

רובנו יוצא מגדרו למשמע המילה כסף ובינינו, מי לא רוצה שיהיה לו? בכתבה זאת תוכלו לגלות האם אתם ממוזלים, האם בקרוב יגיע אליכם כסף, או שמא אתם יכולים רק "לחלום" על כסף.

 

לשם כך יצאנו במשימה מיוחדת במינה: ציירו ארנק, ושטר ונגלה לכם אם אתם אופטימיים ומאמינים שאתם הולכים להתעשר בקרוב, מה יחסכם לכסף, או שאולי אתם ספקנים ולא מאמינים בניסים…

 

אם ציירתם ארנק ובתוכו שטר גדול –  ניתן לסמוך עליכם לנהל כספים של אחרים, אך לא בהכרח את שלכם.

 

  

אם ציירתם ארנק ובתוכו שטר קטן – יש לכם פוטנציאל גדול לעשות הרבה כסף, אך אתם לא מספיק מאמינים בעצמכם, לכו לגרפולוג על מנת שיתן לכם כמה זריקות עידוד..

 

 

 

אם ציירתם ארנק וממנו מבצבץ השטר –  אתם מדברים יותר מידי על העשייה שלכם ועל הכסף שאולי יהיה לכם ולכן לא נותנים לניסים להתרחש. חכו קצת לפני שאתם מדברים על כמה כסף יש לכם, אולי מישהו למעלה יתחשב בכם.

 

 

 

אם ציירתם ארנק קטן ןשטר גדול מחוץ לארנק –  יש לכם חורים באצבעות ולפני שהכסף מגיע לארנק שלכם, הוא נעלם.

 

 

 

אם ציירתם ארנק גדול ושטר קטן מחוץ לארנק –  אתם מצפים לניסים גדולים שיגיעו אליכם, אולם על פניו הדבר אינו מציאותי, אתם רק יכולים להמשיך ולחלום על כסף.

 

 

 

אם ציירתם ארנק ושטר השווים בגודלם – היכונו!! היכונו!!! הניסים בדרך אליכם .בקרוב מאוד אתם עומדים לקבל סכום כסף גדול.. אל תשכחו לשתף אותי…

 

                                                                             

אם ציירתם ארנק וכששאלו אתכם היכן השטר, עניתם שהוא בתוך הארנק ולא רואים אותו –  אתם ממש "אבו קמונה", קמצנים, חשוב לכם להרגיש יציבות מבחינה כלכלית ומעדיפים שלא יזמינו אתכם לאירועים שונים..

 

גיבוש צוות