האם אתם פתוחים לשינויים? 

מי מאיתנו לא חשב לעשות שינוי בחייו ולו בתחום אחד?

 

האם אתם מעוניינים לעשות שינוי בתחום המקצועי? ואולי בזוגיות? מה לגבי הבית שלכם? האם אתם באמת פתוחים לשינויים או שמא פוחדים ומעדיפים להישאר במצב הקיים והמוכר..

 

בזמנכם החופשי ציירו 3 קווים ולמדו היכן הקו האדום שלכם עובר ועד כמה אתם מוכנים ללכת רחוק בנושא של שינויים.

לידיעתכם, הקווים מסמלים את היכולת שלנו להבין האם אנו פתוחים לשינויים.

 

במידה וציירתם קווים הפרוסים על כול הדף – אתם אנשים רב גוניים ואין לכם בעיה עם שינויים. מה שכן, חשוב לכם להציב גבולות לעצמכם גבולות ולהקפיד על הפרטים הקטנים.

 

במידה וציירתם את הקווים ממש צמודים אחד לשני – אתם אנשים שמעדיפים דברים קבועים ויציבים בחייכם. אתם יודעים שאתם צריכים שינוי, אבל לא אוהבים להתאמץ!! צאו מעצמכם וגלו כמה קל בסופו של דבר לעשות שינוי.

 

במידה וציירתם את הקווים בצורה שבלונית (ללא סרגל או כל כלי עזר אחר) – אתם אנשים בעלי יכולת של דיוק, סדר והגיון ולכן קשה לכם ליצור שינוי ולו הקטן ביותר. אתם מקובעים ומרובעים ופועלים לפי הספר, לא מעגלים פינות ולא מנסים לצאת מעצמכם.

 

במידה וציירתם את הקווים כך שכל קו הולך לכיוון אחר – אתם אנשים שנוטים לעשות שינויים בחייהם, אך באופן שקול ומבוקר, עקב בצד אגודל. אתכם לא יתפסו לוקחים סיכונים מיותרים ובלתי הגיוניים.

 

במידה וציירתם את הקווים לא יציבים (זאת אומרת שיש הפסקות והקו לא רציף) – אתם אנשים שפועלים בצורה לא יציבה וכך גם השינויים שאתם חושבים שצריך לעשות בחיים. אופן החשיבה שלכם אינו יציב, אתם קופצים ממקום למקום וכל שינויי מזעזע אתכם. יש לכם קושי להיות ממוקדים ואתם לא מוצאים את עצמכם בשום שינוי שחשבתם שיתאים לכם. נסו לצייר קווים פרוסים על כול הדף, אולי תצליחו להיות ממוקדים.

 

גיבוש צוות