מה מסתתר מאחורי המסכה

במכון פלאי הגרפולוגיה "מסירים" את המסכות ועוזרים לכם לגלות האם אתם מתאימים לבני זוגכם, או נמצאים איתם מתוך שיגרה והרגל.

 

במשך היום אנחנו מוקפים המון אנשים מסביבנו, אולם רובם שומרים מרחק, אפילו אלה הקרובים אלינו. נשאלת השאלה האם אנחנו באמת מכירים את הקרובים אלינו? ברוב המקרים אנחנו מגלים שהקרובים אלינו פשוט מאכזבים אותנו. האם אנו חיים עם אנשים בעלי מסכה? האם אנחנו הם אלה החובשים מסכה? מדוע אנחנו לא שמים דגש על נושא זה? על סמך מה קובע זוג שמחליט לצאת יחד או להינשא, את מידת ההתאמה בניהם?

 

הקושי הגדול ביותר מופיע יום יומיים לפני החתונה עצמה. כל אחד מהצדדים שואל את עצמו האם אני באמת רוצה להתחתן? מי מבטיח לי שזה בן הזוג המתאים לי? רובנו מסתתרים מאחורי מסכה ולאחר החתונה מגלים את הפנים שמאחורי המסכה.

 

האם אנחנו מתאימים?

 

1. התבוננו, האם כתב היד של בן זוגכם עבה ויש בו משיכה כלפי מטה? אם כן, הדבר מעיד על אדם מאוד יצרי ומיני וכל מה שיש לא מספיק.

2. במידה וכתב היד של בן זוגכם דק, אולם אין אותיות שיורדות כלפי מטה, הדבר מראה על חוסר חשק מיני בזוגיות.

3. ככול שכתב היד מחובר יותר, כך הצורך הרגשי של הכותב גדול יותר (תלותיות).

4. במידה וישנם מרווחים בין המילים או האותיות הדבר מסביר לנו שהאדם מבולבל מבחינה רגשית וכדאי לבדוק את הכוונות שלו/ה …

בד"כ אחד מבני הזוג אינו עקבי לעומת השני וברוב המקרים אנחנו עדים לדמות שיותר דומיננטית בזוגיות. אחת הסיבות המרכזיות היא התמדה ונחישות. השאלה המרכזית היא כיצד בן זוגנו מציג את דברים ועד כמה הוא עומד מאחוריהם.

 

האם בן זוגנו מתמיד/עקבי ומוכן ללכת עד הסוף?

 

אם כן, צריכים להיות בכתב היד הפרמטרים הבאים:

1. כתב יד קטן

2. אדם שמעדיף דף שורות על דף חלק

3. כתב יד לא מחובר

4. גודל כתב היד לא משתנה

5. אדם שחשוב לו שיהיה קו למטה או בחתימתו או מתחת למילים בכתב ידו.

חשוב לציין שאם ישנם 80% מהפרמטרים הללו, אותו אדם הינו עקבי וניתן לסמוך עליו. נושאים נוספים מהם ניתן להסיר את המסכה הם: האם בן זוגנו קמצן או חסכן? האם בן זוגי מפרגן לי או חוסך במילים האם הקמצנות היא תורשה אצלו? אם כן, כיצד נוכל לראות זאת דרך כתב ידו/ה.

 

האם בן זוגנו קמצן/חסכן?

 

1. כאשר בן זוגנו כותב וממלא את כל הדף

2. בכתב היד ישנה משיכה כלפי מטה

3. כתב ידו קטן

4. אותיות צפופות אין מרווח כלל שוב, חשוב לציין שאם ישנם 80% מהפרמטרים הללו, הכותב הינו קמצן ולא חסכן.

 

בוגדים בי?

 

כאשר גבר נשוי מתאהב בבחורה צעירה/רווקה, הוא מנסה להסתיר עובדה זאת מבת זוגו ומכול השאר (אלא אם כן, הוא "מאצ'ו" שלא מעניין אותו שום דבר), הוא חושש ממה שהאחרים יגידו, או מה יהיה לגבי הזוגיות שהוא נמצא בה. ברוב המקרים הגבר יוצר סיטואציות למריבה ובהן הוא נוקט עמדה ומאשים את אשתו שהיא לא אוהבת אותו ונותן לה להרגיש שהיא אשמה. כל הסיפור הוא כיסוי לבגידה או לחיים הכפולים שהוא מנהל, הוא רוצה להיפרד מאשתו אבל חייב להמציא תירוץ טוב.

 

איך מזהים בגידה בכתב היד?

 

1.הסגירה של האות "ס" תהיה למטה.

2. האות ע' תהיה עם "בלון" גדול.

3. האות ן' תהיה קצרה מהרגיל.

4. האותיות תיהנה צפופות, אות עולה על השנייה או חודרת אחת לשנייה ללא מרווחים הדבר מראה על חוסר התחשבות בבן הזוג בנושא המיניות ובכלל בחיי הזוגיות.

 

אני חייב לציין שהנקודות הנ"ל הן חלק מזערי ממכלול הסימנים וישנם עוד פרמטרים נוספים שיופיעו בכתב היד. בבדיקה מקצועית ניתן לראות את הדברים ולכן אני מציע לא להסיק מסקנות מהירות ונחפזות. הנקודות הללו אמורות להדליק נורת אזהרה וצריך שיהיו לפחות 90% מהנתונים שציינתי וכמובן בדיקה מקיפה של גרפולוג. אם יש פרמטר אחד או שניים הדבר אינו מעיד על בגידה.

גיבוש צוות