ציור המשולש והעיגול

 

 

האם אתם בני זוג המתחשבים אחד בשנייה? מי מכם המתון ומי האימפולסיבי? מי החזק ומי הרך? האם אתם נוטים להתווכח ולעשות הצגות כלפי חוץ ובביית מתנהגים אחרת?

 

בכתבה משעשעת זאת, תוכלו ללמוד איך אתם מתפקדים בזוגיות שלכם.

 

בזמנכם החופשי קחו דף ועט וציירו משולש ועיגול. יהיה נחמד לראות את התוצאות.

 

בתחילה אסביר שלצורך העניין, המשולש הוא הזכר והעיגול הוא הנקבה. כאשר אתם מציירים חשוב להבין שלמיקום של המשולש או העיגול ישנה חשיבות, כמו כן גם הגודל משמעותי.

 

במידה וציירתם עיגול ומשולש שנמצאים בצורה שווה בגודל ובצורה – אתם זוג המעדיף ונוהג בשיווין אחד כלפי השניה. אתם מאוד מפרגנים אחד לשניה וחשוב לכם שכל אחד משניכם ייתן את החופש בזוגיות. שאתם נמצאים במצבי לחץ, אתם פועלים מתוך רגש ולא בצורה לוגית.

 

במידה וציירתם משולש גדול ועיגול קטן – במידה ואישה ציירה כך היא מרגישה שהגבר שלה שתלטן.  במידה והגבר צייר כך, חשוב לו להיות בעל יכולת שליטה ולפעמים יכול להיות לו פתיל קצר.

 

במידה וציירתם עיגול גדול ומשולש קטן – במידה והאישה ציירה היא חייבת להיות בשליטה תמידית. במידה והגבר צייר הוא תמיד מרגיש שמה שלא תתני לו זה לא מספיק: אהבה, מיניות, תקשורת ועוד…. במידה וציירתם משולש ומעליו עיגול –  במקרה זה השליטה בבית היא של האישה, למרות שהבעל יכול להיות מנכ"ל גדול במקצועו, אך בבית הוא כמו "פודל"…

 

במידה וציירתם עיגול ומעליו משולש  – האישה צריכה גבר חזק שיוביל אותה בחיים לפעמים אפשר להבין שזה קשר פתרוני (הגבר שולט דרך כוח באישה והיא נשארת בגלל דברים כמו: מעמד וכסף).

 

במידה וציירתם עיגול ומשולש קרובים/ רחוקים – הדבר מורה את רמת התקשורת הבין אישית במידה והמשולש והעיגול קרובים, התקשורת בניכם טובה. במידה והמשולש והעיגול רחוקים זה מזה,  התקשורת היא לא כ"כ מוצלחת וכל אחד מבני הזוג חיי את חיו בנפרד.

 

במידה וציירתם עיגול ובתוכו משולש – אם גבר צייר כך, ניתן לראות שהוא מאוד מחובר לפן הנשי שבו ונקווה שהוא גם סטרייט. במקרה זה ניתן להבין שאשתו היא זו הדומיננטית ואל תתפלאו אם הוא לפעמים מנסה לעשות עליכם פוזות, כי אצל אשתו זה פשוט לא עובד. אם אישה ציירה כך, כמובן שהיא זו המרגישה דומיננטית במערכת היחסים שלכם.

 

במידה וציירתם משולש ובתוכו עיגול – אם גבר צייר זאת כך, דעו לכם שהוא מרגיש 'מצ'ואיסט' לכול דבר, אין עיגולים, אין רגש, אין כלום. הוא בעל ביטחון עצמי גבוה ביותר, שחצן ויהיר וחושב שהוא יכול להכיל את כולם. כול הכבוד לך איך את מחזיקה מעמד איתו. במידה ואישה ציירה כך, דעו שהיא מחפשת גבר להישען עליו, לא סומכת יותר מידי על עצמה ונותנת לו לנהל את מערכת היחסים.

גיבוש צוות