סדנא משותפת להורים וילדים

מחפשים סדנא מיוחדת שתאחד את ההורים והילדים? רוצים שההורים יבינו על מה ילדיהם באמת חושבים ומה הם מרגישים? הזמינו מופע בידור גרפולוגי שיענה על כול הציפיות!!

 

בהפעלה היחודית אותה עורך מרדכי הגרפולוג, ניתן יהיה לתת לילדים זמן איכות עם הוריהם אשר יוכלו לחוות חוויה בלתי שגרתית גם עם ילדים, ליצור, לצייר וללמוד על המשמעות הפנימית המסתתרת בעולמם של הילדים, תוך כדי הכנת ציורים עם המון כיף וניתוח הציורים להורים הנותן להם הצצה לעולמם העשיר של ילדיהם .

 

 

בהפעלה יוכלו ההורים ללמוד בין היתר על:

  • הגלוי והנסתר בצבעים; מהי המשמעות האמיתית של הצבעים
  • משימת ציור משותפת להורים וילדים – ציור כף היד וציור שמיים, ים וכוכבים
  • מה החיות מסמלות בציורי הילדים.
  • טיפים חשובים בציורי ילדים.

 

פעילות הורים וילדים נערכת כחמישים דקות עם המון הומור וקלילות המתאימות לילדים, אך עם זאת לא נגרע הפן הלימודי וההורים יוצאים נשכרים ומועשרים במידע רב אודות ילדם ובכלים מעשיים לגביהם.

 

הפעילות מתאימה לילדים החל מגיל 6, היות ומגיל זה שיתוף פעולה יוצר חיבור מדהים בין הילד להורה אשר חווה חוויה בעלת אינטראקציה קבוצתית שכמוה לא ניתן לממש בבית.

 

בסדנא משלב מרדכי הומור ותיאטרליות עם הקניית כלים בתחום והן מועברות בדרך אקטיבית, מעודנת, משעשעת, חווייתית ופעילה והכי חשוב…בגובה העיניים, דבר המאפשר למשתתפות להתנסות בכלים אלו באופן עצמאי.

 

איך זה עובד?

במהלך הסדנא יתבקשו הנוכחים לצייר, לכתוב ולשרבט ומרדכי יעניק לכל אחד כמעין ניתוח אישי קצר, כמובן שבאופן כללי ומבלי להיכנס לפרטים אישיים מידי ואף יסביר כיצד ניתן לראות את הדברים.

 

הסדנא הינה קלילה, מגבשת, חווייתית והומוריסטית, אך עם זאת היא אינה רק סדנת צחוק, אלה סדנא בעלת תכנים ערכיים הן להורים והן לילדים.

 

רוצים לשמוע פרטים נוספים? התקשרו עכשיו ותענו בחמימות 052-6928897 או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם במהרה.

גיבוש צוות