גרפולוג לבר מצווה/גרפולוג לבת מצווה

 שלוש עשרה מלאו לך ושתיים עשרה מלאו לך. חתן בר מצווה או כלת בת מצווה, מציינים את היום המשמעותי בחייהם בחגיגה גדולה. הדרשה כבר מוכנה, הנאומים נכתבו, האולם כבר הוזמן, גם הכנתם קליפ מדליק באולפן הקלטות ואפילו שלחתם את ההזמנות לכל הדודים והדודות. נותר רק עוד דבר אחד לסגור  ובכך למלא את מסיבת בר מצווה I בת המצווה בהפעלה שיש בה תוכן ועניין.

 

אז מה עושים?

 

מזמינים גרפולוג שיהפוך את חגיגת בר מצווה I בת המצווה לחוויה קסומה, מקורית ומיוחדת.

 

תוספת פיקנטית

 

בר מצווה I בת מצווה הוא אירוע המציין את כניסתכם לעולם המבוגרים. זה הגיל הפותח רשמית את פרק הנעורים של חייכם שבו יש הפתעות, אתגרים וחוויות. זה גם הגיל שבו אפשר להתחיל! לראות את העולם במבט בוגר, שונה ומהנה!

 

גרפולוג למסיבת בר מצווה I בת מצווה –  הדרך לטעום את טעם החיים בדרך של הגדולים.

 

לאירוע מגיע מרדכי הגרפולוג עם לוח גדול (וחיוך גדול עוד יותר…) עליו יתבקשו האורחים (כולל הסבא והסבתא) לכתוב משהו בכתב ידם, לצייר ציור קטן, או אפילו לשרבט קווים. זה מספיק כדי שמרדכי הגרפולוג  "יקרא" את האנשים ויספר להם דברים מפתיעים על  עצמם  שהם אפילו לא ידעו.

 

מי הכי יפה בכיתה?

 

אתה מאוהב בילדה הכי יפה בכיתה, אבל לא יודע אם היא "שמה" עליך ופוחד להציע לה חברות? את "דלוקה" על הנער הכי חתיך והורס בכיתה? בשביל זה בדיוק היה שווה להזמין את מרדכי הגרפולוג לחגיגת הבר מצווה שלך. 

 

במשחק משעשע יבקש מרדכי הגרפולוג מכל החברים לצייר ציורים. בהתחלה זה יראה ציור תמים, אבל אחר-כך יסתבר שמאחורי כל ציור מסתתרת אמת גדולה. כך תגלו במהלך מסיבת הבר מצווה I בת מצווה מי מאוהב במי, מה חושבים עליכם החברים בכיתה, האם אתם מקובלים בשכבה? לאיזה חוג כדאי לכם להצטרף, האם כדאי לאשר עוד חברים לפייסבוק ועוד.

 

ומה עם הגדולים?

 

גם בני המשפחה והחברים המבוגרים לא יצאו מהמסיבה בידיים ריקות. במהלך המסיבה יוכלו המשתתפים לזכות בניתוח גרפולוגי אישי, משעשע ומהנה.

 

מה היתרון של גרפולוג למסיבת בר מצווה I בת מצווה?

 

א. פעילות מקורית ומיוחדת.

ב. חגיגה מפתיעה, משעשעת ומהנה.

ג. פעילות בוגרת לבר/בת מצווה.

ד. חוויה שממנה ניתן ללמוד לחיים.

 

מרדכי שרם – גרפולוג לבר מצווה או בת מצווה, מכון פלאי הגרפולוגיה: לקבלת מידע נוסף התקשרו 052-6928897  או מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם במהרה.

גיבוש צוות