גרפולוגיה - ציור האגרטל  

 

 

 

 

 

 

 

 

1. אם ציירת כד/אגרטל מרובע –  את/ה חי/ה בתוך קופסא ולא יכול לחיות בלי מסגרת.  אם היה אפשר למסגר אותך ולתלות על הקיר זה היה הכי טוב בשבילך.
 

2. אם ציירת כד/ אגרטל עגול –  את/ה "ריגשי/ת" ברמות שלא יתוארו, כנראה שבעברך נהנית ללכת לסרטים טורקיים סוחטי דמעות, רק בשביל להתפרק שם.

 

3. אם ציירת כד/ אגרטל  עם פיה – יש לך לשון חדה כמו תער, את/ה מפולפל/ת, ביקורתי/ת, ולנהל משא ומתן זה הצד הכי חזק שלך. את/ה לא שומר/ת שום דבר בבטן ופשוט מוציא הכול החוצה.
 

4. אם ציירת כד/אגרטל עם מכסה – את/ה כמו בונקר, לא מוציא/ה כלום החוצה, גם אם תיפול/י בשבי של ה"טאליבן", הם לא יוציאו מהפה שלך שום דבר. חשבת לעבוד אולי בשב"כ?
 

5. אם ציירת כד/אגרטל שמתחתיו ישנו בסיס כלשהו, מדף/שולחן – את/ה גאוותן/נית! את/ה אוהב/ת להסתכל על כולם מלמעלה ולא רואה אף אחד ממטר. יכול להיות שיש לך סיבה מוצדקת, אבל בכל זאת, תלמד/י לרדת אל העם, זה יעשה לך רק טוב.
 

6. אם ציירת כד/אגרטל עם טיפות הזולגות ממנו – את/ה חי/ה עם המון כאב בבטן, כשאת/ה מוצא/ת פינה שקטה את/ה יכול/ה לעמוד שם ולבכות. יכול להיות שאת/ה צובר/ת את כל משקעי העבר בקרבך וחבל. תלמד/י להשתחרר מהעבר ולהביט קדימה לעתיד. חוץ מזה ידידי/תי, כשאת/ה מתחיל/ה לדבר, אף אחד לא יכול לעצור אותך…

 

7. אם ציירת כד/אגרטל שבורים בתחתית – כנראה שעברת משבר רגשי לא קטן ועדיין לא החלמת ממנו. רצוי מאוד להיזהר שלא להיכנס לך לקרביים בתקופה זאת משום שאין לך עצם בלשון, כול מה שיש לך לומר את/ה יורה ולא משנה מי נפגע בקרב. בנוסף לכול זה, מצבי הרוח שלך משתנים בהתאם לזרימת המכוניות ב"איילון".

 

8. אם ציירת כד/אגרטל עם ידיות – את/ה חייבת תמיד להיות עם היד על הדופק! אשתך/בעלך הלכה/ך לעשות קניות בסופר? את/ה חייב/ת שהיא/הוא י/תתקשר אליך מהקופה בכדי לספר לך כמה עלתה הקנייה. את/ה חייב/ת לדעת הכול בכדי להיות בשליטה טוטאלית היות ולך אסור להרגיש חוסר יציבות.

 

9. אם ציירת כד/אגרטל מקושט – מה שמעניין אותך הוא רק צבע השמיים. הפרח יפה? את/ה קוטף/ת אותו! לחולצה צבע מדליק? את/ה קונה אותה! סיפרו לך שהיא הייתה מלכת היופי לפני שנתיים? אתה תתחתן איתה! מה שמעניין אותך הוא רק החיצוניות.

 

10. אם ציירת פרחים, בלי שהתבקשת, זה מורה קודם כול על מידת הקשב והמשמעת שלך. בכול מקרה אם ציירת פרחים דע/י שהם מורים על האנשים הקרובים אליך. ככול שציירת יותר פרחים, כך יש לך יותר חברים, מכרים ואוהבים.

 

גיבוש צוות