מגלה אבנים בכליות

 

בכתב ידנו ישנם המון סימנים למצב בריאותינו ולכן כתב היד נקרא "נפש האדם".

 

אפשר לתאר את הגוף שלנו כמערכת משומנת אשר עובדת בצורה מדויקת. כמובן ישנה גם הבחירה שלנו כיצד אנחנו מתחזקים אותו. גרפולוגיה בכתב היד שלנו ישנם המון סימנים שחוזרים על עצמם, אולם אנחנו לא שמים לב אליהם.

 

קחו זכוכית מגדלת, התבוננו בכתב ידכם ובדקו אם אתם מצליחים לגלות סימנים כמו קווים, עצירות או נקודות באותה אות ובאותו מיקום דומה, כך תוכלו להבין היכן ישנה רגישות יתר. כמובן שישנם סימנים נוספים בכתב היד. רוצים לדעת עוד? 

 

היום בחרתי להתמקד בכליות ולהסביר לכם כיצד נוכל לזהות אבנים בכליות דרך כתב היד שלנו. תפקידן של הכליות הוא לסנן את השתן וכמכילים של תרופות או אוכל רווי בשומנים.  המיקום שלהן הינו בחלק האחורי באזור בטן תחתונה, לפני שלפוחית השתן ותפקידם לשמור על איזון גוף האדם מיתר מלחים וחומציות.

 

כאשר יש טמפרטורה גבוהה בגוף האדם הדבר עלול לפגוע בתפקודי הכליות והכוונה היא, כאשר אנחנו נמצאים ליד מכשיר או מכונה הפולטת חום, הדבר עלול לפגוע בתפקודי הכליות. החום הגדול בגוף האדם מגיע מאזור המרה ועולה כלפי מעלה ולכן רק שחום הגוף עולה ישנה סכנה לכליות.

 

לדוגמא: אדם שנחשף לחום גבוה יכולה להיווצר אצלו בעיה בנושא הפוריות ואצל אישה הדבר מתבטא בבעיה בכניסה להריון.

 

חלק גדול מהזרע של הגבר עובר דרך הכליות ולכן במחקרים שנערכו גילו שמספר הגברים גדול לפחות פי שתיים מהנשים בתופעה של פגיעה בכליות.

 

תפקידם של הכליות הוא חיוני וחשוב ולכן ישנם 2 כליות אולם אדם יכול לתפקד גם עם כליה אחת. כיום אנחנו מודעים לכך שישנם המון תרומות של כליה אחת כדי להציל חיי אדם אחר.

 

חשוב לציין שהכליות מושפעות מהמים בגוף האדם וכאשר אנחנו מרגישים צריבה במתן שתן, כאבים באזור המותניים או דקירות בצד ימין ושמאל באזור הגב, אנחנו חייבים להבין שהגוף מאותת לנו לפני שהכאב מתחיל. סימנים לגבי רגישות זאת נוכל לראות ע"י הסימנים בכתב ידנו.

 

התפקיד של הכליות הוא להפריד בין טוב ורע כך גם במחשבותיו של האדם בזמן שהוא מבולבל או שיש לו קושי בהחלטות בחייו, או דיכאון וייאוש, גם הכליות עלולות להיפגע ולכן חשוב מאוד לחשוב וגם להאמין שכל מה שקורה לנו הוא לטובתנו. זה לא קל אבל אפשרי.  

 

המאפיינים הגרפולוגים לגבי אבנים בכליות: 

  - באותיות מ' ו- ס'  יופיעו נקודות/קווים בשני הצדדים של האות בצורה מקבילה. 

  -  באמצע האות ב'

-    מתחת לעיגול באות ד'.

-    באות פ' בשלושה מקומות – בחלק התחתון שני נקודות  בצורה מקבילה ונקודה נוספת בשלושת רבעי  האות.

-   באות ח' ישנן שלוש נקודות, שתיים נמצאות בחלק התחתון בצורה מקבילה ונקודה נוספת בשלושת רבעי  האות.

-    באות ג' קצת לפני החלק העליון של הקו בשלושת רבעי  האות בערך.

-    באות ק' בחלק התחתון היורד כלפי מטה. 

-    באות נון סופית בחלק התחתון היורד כפי מטה.

 

חשוב מאוד לציין שבדיקה זאת אין לה תחליף כמובן לגבי בדיקה רפואית פיזית ובנוסף חייבים לראות בין 4-5 אותיות שהנקודות או הקווים היו באותה המקום, כך נוכל להבין שישנה רגישות באזור הכליות. כמו כן חייבים להתייעץ עם גרפולוג שיבדוק זאת בצורה מקצועית ויסודית ולכן לא כדאי להסיק מסקנות בצורה פזיזה ולא מקצועית. 

גיבוש צוות