האות ו'


 

 

 

 

 

 

האות ו' מביעה על יכולת עמידה איתנה ויכולה להמחיש לנו את היציבות של האדם הן הפיזית והן הנפשית. בכתבה הבאה תוכלו ללמוד האם אתם בעלי יכולת עמידה בבעיות היום יום, האם אתם עומדים בעומס החיים והאם יש לכם שאיפות לפיתוח עצמי.

 

  - אם האות ו' שלכם נראית כך (ו' תקנית) – ניתן לראות שאתם מתנהגים ע"פ מוסכמות חברתיות, אתם בעלי כוח רצון והתמדה שמאפשרים לכם לעמוד בפני קשיי החיים, ויש לכם זיקה טובה לזולת ורצון למנוע אי הבנות עם הזולת. מצד שני אתם מאוד ילדותיים ובעלי התנהגות כפייתית ולא גמישה אשר נובעת מחוסר העזה

 

  - אם האות ו' שלכם נראית כך (ו' קדמנית) – ניתן לראות שאתם אנשים הנוטים להיות מוחצנים, אופטימיים, בעלי חוש הומור וספונטניות, אך יחד עם זאת אתם פזיזים, קלי דעת, אימפולסיביים, חסרי משמעת עצמית, חוסר נימוסים וחוסר שלווה.

 

  - אם האות ו' שלכם נראית כך (ו' בצורה של קשת פתוחה) – אתם אנשים טובים שמשתדלים לעזור לזולת ולתת מעצמכם ויש לכם גם תקשורת טובה. במקרים הקיצוניים אתם נוטים לשטחיות, לא יודעים לשמור סוד, קלי דעת ולא יכולים לעמוד במצבי לחץ.

 

  - אם האות ו' שלכם נראית כך (עם קו בעל נטייה ימינה בראש האות) – אתם אנשים בעלי חשיבה אנליטית שמסוגלים לעמוד בלחצי היום יום. יש לכם נטייה לשאיפה לשלמות ואתם בעלי ביקורת עצמית גבוהה. העבר והילדות לא היו קלים לכם ויש לכם מטען רב אותו אתם נושאים על גביכם הקשור בבני המשפחה. אתם לעיתים בעלי דעות קדומות ורוצים לשכוח את העבר.

 

  -  אם האות ו' שלכם נראית כך (עם קו בעל נטייה שמאלה בראש האות) – יש לכם מעורבות חברתית גדולה ויכולת לקבל החלטות בעלות אחריות גדולה לגבי הזולת. כאשר מעמידים אתכם מול סוג של פיתוי אתם בד"כ מצליחים לעמוד בו. לא ניחנתם בגמישות ומידת האגרסיביות שלכם כלפי הזולת גבוהה.

 

  -  אם האות ו' שלכם נראית כך (כמו אות S באנגלית) – אתם אנשים בעלי כישרון בציור, פיסול וריקוד ויש לכם יכולת לפתור בעיות ולהגיע לשיתופי פעולה, מן סוג של "דיפלומטים", אולם כאשר יציעו לכם פיתוי מספיק גדול אתם מסוגלים למכור את כול מה שיש לכם. ניתן לומר שיש לכם קושי לקבל החלטות בצורה חד משמעית.

 

  -  אם האות ו' שלכם נראית כך (ו' עבה במיוחד) – אתם אנשים בעלי אישיות חזקה במיוחד, יודעים לעמוד במצבי לחץ מיוחדים ומפגינים בטחון עצמי גבוה אשר מסווה על כך שבעצם הביטחון העצמי שלכם נמוך. בד"כ הרגש גובר על הכול וגורם לחוסר יציבות. ו' שכזאת יכולה להופיע אצל נרקומנים או אלכוהוליסטים.

 

לחצו כאן וגלו הכול על האות ז' שלכם.

 

זכרו תמיד – אין לקחת אות אחת ולהשליך ממנה על פועלו של האדם, ישנם פרמטרים רבים נוספים דרכם בודק את האדם.'

 

 

 

 

 

גיבוש צוות