גרפולוגיה -  איך "לצאת" מהכלים
  

 

 

 

מה יקרה אם תפרגני לעצמך? הכלים לא יברחו מהכיור, את הכביסה אפשר לקפל גם מחר בבוקר, וארוחת ערב לילדים…? נו באמת… אין ספק שבן הזוג שלך ישמח להתאמן על ביצת עין הפוכה כשאת לא בסביבה. וגם לא יקרה כלום אם תזמיני לילדים פעם אחת פיצה. כן, גם לך מגיע לפנות זמן לעצמך בערב נשים, משחרר וכייפי. 

                          

 

למה ערב רק עם נשים? כי זה אחרת! רק נשים יכולות באמת להבין על מה את מדברת כשאת מתחילה לתאר איך התפוצצת מכעס על הבת המתבגרת, רק בגלל שהבגדים שלה זרוקים ברצפה, ושהחדר שלה נראה כמו אחרי מתקפת טרור. בערב נשים בטוח תוכלי להתנחם בחברת עוד כמה נשים, שבכל שני וחמישי מתחילות דיאטה, אבל נשברות בשלישי ורביעי, ורק עם נשים תוכלי לקטר בכייף על הבעל, על האימא של הבעל ועל מי שהמציא את מוסד הנישואין. 

 

למה העין שלי עגולה?

אבל יש עוד אופציה. להפוך ערב נשים למשהו עם ערך מוסף. להוסיף לו תבלין, כי זה באמת נחמד להתקשקש ולהוציא קיטור, אבל עם קצת פלפל ומלח הסלט יהיה מושלם.

 

אז איך משדרגים את הערב? פשוט מאוד. הזמינו אליכן מומחה לגרפולוגיה. אחד כזה שיכול לגלות דרך כמה מילים כתובות, דברים שלא ידעתן על עצמכן, יגרום לכן להעריך את עצמכן מחדש, ויהפוך את שלכן לעסיסי, מגבש ומשעשע.

 

אהבה, סקס ועוד

כבר אמרנו שערב נשים הוא קודם כל משחרר ומשוחרר? בערב נטול גברים, תגלו באמצעות ניתוח כתב היד דברים אינטימיים, על חיי האהבה שלכן, על מיניות ועל סקס. כמו כן, תוכלו ללמוד על תכונות האופי של הנשים שנמצאות בחברתכן. מי הפטפטנית, מי המצחיקה, ומי האישה האסרטיבית שבחבורה.

 

שורה תחתונה. נשים, יש לכן את זה. מפגש על טהרת המין הנשי הוא תמיד חוויה מעצימה, משחררת ומהנה. כך שעם או בלי גרפולוג, פרגנו לכן מידי פעם, ערב נשים, ערב שבו אתן לוקחות פסק זמן מהמרוץ של החיים, ומעבירות כמה שעות של  אחוות נשים בכייף.  

 

 

 

גיבוש צוות