גרפולוגיה - טיפים לזוגיות טובה

  

 

 

 

אנשים רבים מסוגלים לתת טיפים לחיי זוגיות טובים אך מתקשים בהבנתה של המערכת הזוגית האישית שלהם.

 

לכל אדם יש בהישג יד את היכולת להבין את המסר הקיים במערכת זוגית, אך עדיין רובנו שואלים את עצמנו שאלות מסוג : איך נדע מיהו בן הזוג האידיאלי והמתאים ביותר עבורנו? איך נבחין כאשר נפגוש את החצי השני?

 

לעיתים גם אנשים שמצאו שואלים את עצמם האם הם עשו את הבחירה הנכונה וכיצד הם משוכנעים שזהו האדם הנכון גם כאשר הם כבר עומדים תחת החופה.

 

במקרים רבים אנשים נוטים להתלבט לפני הגעה להחלטה, האם העשייה היא נכונה? גם לאחר מעשה קורה שההרגשה לא משתנה.

 

תחילתו של קשר זוגי מאופיין בדחפים המופעלים על ידי רגשות הגורמים לנו להגיע לכדי מעשה של הצעד. חשוב לזכור כי חיי זוגיות לא יכולים להיות מובלים רק על ידי רגש מכיוון שעולמנו הרגשי נתון לתנודות רבות ועלול לגרום להחלטה המגיעה מתוך רגש להיות לא יציבה.

 

לפני שניגשים לחתום את הקשר הזוגי ולמסדו חשוב לשים לב למספר גורמים אשר יעזרו לכם להחליט האם הבחירה הזוגית שלכם היא נכונה.

 

קשר זוגי יציב, חייב להיות בנוי על מטרה רוחנית משותפת כמו עשיית טוב והפצה של אור ואהבה. ביסוס קשר על מטרה גשמית כמו כסף, עסק או הבאת ילדים (מדובר בדבר שיש לנו אינטרס לגביו ולכן הוא נחשב גשמי) אינו יציב. חוק שימור האנרגיה בפיזיקה מוכיח כי דברים גשמיים משתנים עם הזמן, לעומת דברים רוחניים שנשארים קבועים. ביסוס קשר זוגי על רוחניות מאפשרת צמיחה משותפת, ניסיון להידבק ברצונם של אחרים הוא דבר גשמי ולכן אינו יציב ועומד במבחן הזמן.

 

על פי המזלות והיסודות הקשורים בהם, יש התאמה טובה יותר בין מזלות המים והאדמה ובין מזלות האוויר והאש. אולם לא בהכרח שאנשים בעלי יסודות אחרים חסרי סיכוי להתאים מבחינה זוגית.

 

תחושה של "רגלים קרות" לפני החתונה; כלומר תחושה של החלטה לא נכונה והליכה לקראת טעות (מה יהיה, אולי זה לא מתאים וכבר חילקנו את ההזמנות), מיוחסת על פי אנשים רבים לסימן טוב דווקא ולא להיפך..

 

 

 

גיבוש צוות