הכתובת שעל המעטפה

קיבלתם איגרת ברכה לראש השנה? שולחים בקרוב הזמנות לחתונה שלכם? קיבלתם הזמנה לאירוע של חברים ואתם מתלבטים אם ללכת? אם אלו הם פני הדברים המשימה הבאה היא בשבילכם. גלו באמצעות הגרפולוגיה מה מסתתר בתוך המעטפה.

 

מידי יום אנו מקבלים בדואר מעטפות שונות ומשונות. למרות הטכנולוגיה המתקדמת והאימיילים, אנחנו עדיין מקבלים מעטפות שעליהם מתנוסס שמנו בכתב יד. הכתב שעל המעטפה חושף בפנינו דברים רבים על הכותב.

 

כתב יד קריא

קיבלתם מעטפה והכתב היה קריא וברור? השולח מאחל לכם ברכות מכול הלב. אם זוהי הזמנה לאירוע כלשהו, השולח מאוד מעוניין שתגיעו לאירוע שלו. הוא אוהב אתכם ללא קשר למתנה שתביאו לו.

 

 

 

כתב יד בלתי קריא

קיבלתם מעטפה והכתב אינו ברור וקריא? לשולח לא ברור ב- 100% מדוע אשתו ביקשה ממנו לשלוח "שנה טובה", אם זו הזמנה לאירוע, השולח אינו יודע בוודאות אם הוא רוצה שתגיעו לאירוע שלו. הוא עורך אירוע למרות שהוא לא משתגע מכול ההמולה שמסביב. 

 

 

כתב יד הקרוב לבול

קיבלתם מעטפה והכתב קרוב לבול? השולח הוא אדם מאוד נוסטלגי, הוא בטח זוכר שאתם שולחים לו כול שנה אגרות ברכה ושהזמנתם אותו לפני 15 שנה לחתונה שלכם ולכן הוא מזמין אתכם היום לאירוע שלו. אתם בטוחים שאתם רוצים ללכת? 

 

כתב יד בצדה השמאלי של המעטפה

אם קיבלתם מעטפה בה הכותב נצמד לצד שמאל – אתם זוכרים את האדם הזה? האם הוא שלח לכם אי פעם איגרת ברכה? השולח הוא אדם שבורח מעברו ולכן לא ברור מדוע הוא מזמין אתכם לאירוע שלו. יכול להיות משום שהוא רוצה להראות לכם עד כמה הוא הצליח בשנים האחרונות.

 

כתב יד מקושט על המעטפה

אם קיבלתם מעטפה עם כתב יד מקושט – השולח מעמיד פנים שאתם חשובים לו. אם זוהי הזמנה לאירוע מסוים, הוא מזמין אתכם משום שהוא יודע שאתם נוהגים לתת צ'קים שמנים, הוא מעמיד פנים, משתוקק לפרסום בקרב חבריו והוא יעשה הכול כדי למצוא חן ולהרגיש בעניינים. 

  

 

כאשר המילים נכנסות לתוך הבול

אם קיבלתם מעטפה והמילים נכנסות לתוך הבול – כנראה שאשתו הכריחה אותו לכתוב כרטיסי ברכה לראש השנה, אותו זה בטח לא מעניין. אם זוהי הזמנה לאירוע, לשולח לא אכפת אם תבואו או לא תבואו, זה לא מעניין אותו. הוא בכלל לא יודע למה הוא עורך אירוע, שוב, בטוח שאשתו הכריחה אותו.. 

 

כאשר המילים נרשמות גבוה מדי (בגובה הבול)

אם קיבלתם מעטפה בה המילים נרשמו בגובה הבול – האם האיגרת הגיעה אחרי החגים? יש מצב! אם מדובר בהזמנה לאירוע, תבדקו אם הוא בכלל מתקיים. נראה שהשולח מדמיין שיש לו איזה שהוא אירוע.. 

 

כאשר המילים נרשמות נמוך (בתחתית המעטפה)

אם קיבלתם מעטפה והכתב צמוד לתחתית המעטפה – את איגרת הברכה הזאת עדיף להחזיר לשולח. בטוח שעם הברכות והאיחולים שהוא יאחל לכם לשנה החדשה, הוא יזכיר לכם שאתם חייבים לו כסף ושבזמנו הוא גם נתן לכם את האוטו שלו. אם זו הזמנה לאירוע אולי כדאי שלא תפתחו את המעטפה? לכו תדעו מה רשום לכם בפנים…

 

 זכרו, אל תיקחו מעטפה אחת ותמהרו להתעמת עם השולח, על מנת לאבחן כתב יד, צריכים לפנות לגרפולוג מומחה.

גיבוש צוות