גרפולוגיה - ציור הלבבות

  

 

 

 

זוכרים את הפגישות הראשונות, שהאדרנלין היה מציף לנו את כול הגוף והיינו כול כך מאוהבים ששכחנו לאכול ולשתות וגילינו שתוך חודשיים ירדנו מלא במשקל.. מי לא זוכר, שיצביע. והיום? מה קורה עם הזוגיות שלנו היום. בואו נבדוק האם נשארה אותה התלהבות כמו פעם. בואו נבדוק  איך אנו מרגישים כיום כלפי הקשר הזוגי שלנו!

 

בזמנכם החופשי, קחו דף ועט וציירו 3 לבבות, ע"י משימה זאת תוכלו לגלות האם נשארתם רומנטיים כלפי בני זוגכם או שאולי תגלו הפתעות?

 

אם ציירתם 3 לבבות ובתוכם חץ – אתם חייבים לקבל מבני זוגכם פרגון ועידוד תמידיים והריגושים חייבים להיות על בסיס יום יומי מכל הסובבים אתכם ובמיוחד מבני זוגכם.  קשה לכם להיות בקשר אחד וממושך וכדאי לכם לבדוק מה קורה גם עם בני הזוג שלכם !!!

 

אם ציירתם 3 לבבות רחוקים אחד מהשני – אתם מצטיירים  כאנשים דומיננטיים, דעתניים, אסרטיביים, בעלי ביקורת עצמית גבוהה, אולם כאשר אדם אחר מבקר אתכם,חבל לו על הזמן!!!   אתם אנשים שקשה מאוד להלהיב אתכם והצד הרומנטי מכם והלאה. בדקו מה קורה אצל בני זוגכם, אולי הם אלה ששומרים על הגחלת?

 

 

אם ציירתם 3 לבבות קרובים או צמודים אחד לשני – אתם אנשים בעלי חוסר ביטחון עצמי והרגש הוא זה המוביל אתכם וגם חוסם אתכם. אתם חייבים פרגון ועידוד מהקרובים אליכם  ותעשו הכול בכדי לרצות את בני הזוג שלכם. לזה אתם קוראים רומנטיקה?

 

אם ציירתם 3 לבבות אחד בתוך השני – אתם אנשים מאוד נוסטלגיים וקשה לכם להכניס דברים חדשים לחיים שלכם. קשה לכם עם פרידות ואתם לא מוותרים בקלות. הצד הרומנטי מאוד דומיננטי אצלכם, אך זכרו, אתם חייבים לדעת לקרוא את המפה ובשעת הצורך, לזרום הלאה!

 

 

אם ציירתם 3 לבבות באופן בו 2 לבבות קטנים בצד שמאל ואחד גדול מצד ימין – ניתן לראות שאתם אנשים שהייתה להם אהבה 'ענקית' בעבר וכיום הזוגיות בה אתם נמצאים הנה כמעין ברירת מחדל או פשרה ושמחת החיים שלכם כבויה. היכן השארתם את הלב שלכם? כדאי לבדוק מה בני הזוג שלכם מרגישים!

 

 

אם ציירתם 3 לבבות כאשר 2 לבבות גדולים בצד ימין ולב אחד קטן מצד שמאל – ניתן לראות שפעם היו לכם שתי אהבות גדולות וכיום אתם מרגישים שאתם נותנים פול גז בניוטרל. אתם לא החלטיים ומצבי הרוח שלכם משתנים.  נסו להיות יותר ממוקדים ולקחת אחריות על החלטותיכם.

 

 

אם ציירתם 3 לבבות כאשר 2 לבבות קטנים בצדדים ולב אחד גדול באמצע – אתם נולדתם להיות רומנטיים!! אתם מאוהבים בבני זוגכם וככל שעובר הזמן, משתבחת האהבה ביניכם כמו יין משובח וישן. המשיכו לשמר זאת ולעשות דברים רומנטיים ושונים מהרגיל. אתם אנשים שמשרים אוירה של אופטימיות, שימחה ולבביות לכל הסובבים אתכם. עליכם נכתב המשפט: "ואהבת לרעך כמוך".

 

 

 

 

 

גיבוש צוות