סדנאות גיבוש מצחיקות

סדנאות גיבוש – מצחיקות ומהנות

 

אם בעבר הלא רחוק התייחסו בביטול לכל פעילות הנוגעת לגיבוש אנשי הצוות במקום העבודה, בעשור האחרון ההתייחסות השתנתה מקצה לקצה וכיום רוב החברות מקפידות על סדנאות וערבי גיבוש לפחות פעם בשנה. במאמר זה נסביר מדוע השתנתה הגישה ונגולל בפניכם אודות סדנאות גיבוש מהנות לעובדי חברה וכן לקבוצות חברים החוגגים ימים מיוחדים בחייהם, כמו למשל ימי הולדת, חגיגת יציאה לגמלאות ועוד. הבה נתחיל..

 

בעד סדנאות גיבוש – מדוע השתנתה הדיעה

 

אם גם אתם מעוניינים לדעת מה גרם למנהלי החברה לשנות את דעתם ב- 180 מעלות לגבי סדנאות הגיבוש, התשובה היא שאותם מנהלים גילו שהסדנאות תורמות לא רק לגיבוש החברתי של עובדי החברה, אלא גם גורמות לעלייה במוטיבציה בקרב העובדים, דבר שבא לידי ביטוי בהשקעה גדולה יותר ופרודוקטיביות גבוהה יותר של העובד לאחר ימי גיבוש מהנים. שכן, העובד מעוניין להשקיע באותו מקום עבודה, בדיוק כמו שמקום העבודה השקיע בו. בנוסף לכל הנאמר, סדנאות גיבוש מהוות כלי מצויין בו המנהל מבחין בכישורים נוספים של עובדיו, כמו למשל מנהיגות ועוד. כל אלו ועוד הובילו חברות רבות בישראל להחלטה כי מדי שנה הם יפנו אל חברה המארגנת ימי גיבוש וסדנאות גיבוש או שהם יארגנו ימים מיוחדים אלו בעצמם תוך שהם בוחרים את התוכן שמשרת אותם באופן הטוב ביותר, עבור יום מגבש זה.

 

סדנאות גיבוש – המטרות

 

 

פעילות משותפת – כאן כל אנשי הצוות במקום העבודה ישתפו פעולה ויתרמו מעצמם שווה בשווה.

 

גיבוש – הגיבוש יעלה את המוטיבציה בקרב העובדים והקירבה בין העובדים תוביל ליחסים קרובים וטובים יותר במקום העבודה, דבר שיתרום לשיתוף הפעולה ביניהם בכל הקשור אל פרוייקטים שונים.

 

ריענון מצברים – סדנאות גיבוש מאפשרות ריענון מאותה שגרה עמוסה ושוחקת במקום העבודה ריענון זה תורם רבות והעובדים חוזרים לעבודה בכוחות מחודשים.

 

עתודה ניהולית – כיוון שסדנאות גיבוש מעודדות אינטראקציה, שיתוף פעולה, פתיחות, תקשורת בינאישית ופעמים רבות מנהיגות, היא משמשת מצע נוח להחלטות עתידיות עבור מנהלי החברה.

 

 

סדנאות גיבוש מהנות – גרפולוגיה לשירותכם!

 

אם אתם מעוניינים בתוכן בתחום מעניין המועבר על ידי גרפולוג מומחה בעל ניסיון בסדנאות גיבוש בתחום הגרפולוגיה, הגיע הזמן להכיר את הסטנד אפ הגרפולוגי של מרדכי שרם. כאן מדובר על סדנאת גיבוש המתאימה למגוון אירועים. במפגש כל המשתתפים ילמדו בדרך מהנה 'מהי גרפולוגיה'. אם עד היום רוב התכנים הגרפולוגיים הועברו באמצעות הרצאות רציניות, מרדכי שרם החליט לשנות את הגישה ולהעביר לכם ערב גיבוש מצחיק, דינאמי ומלא בתכנים מעניינים בתחום הגרפולוגיה. במסגרת הסדנא תוכלו ליהנות מפיענוח של כתב היד שלכם, פיענוח החתימות שלכם ופיענוח כל הקשור אל אותם שרבוטים תמימים אותם אתם משרבטים בשעות העייפות שלכם בעבודה. סדנאות אלו מתאימות לעובדי חברות, מנהלי החברות וקבוצות חברים המעוניינים בפעילות מגבשת ומעניינת בימים מיוחדים. שיהיה בהצלחה ובהנאה!

 

גיבוש צוות