מסיבת רווקות​

רגע אחד לפני ההתחייבות הגדולה ביותר של חייך, את רוצה לחגוג את זה כמו שצריך. כדי להנציח את הימים הטובים וליהנות מהמחשבה על מה שעתיד לבוא, חשוב לחגוג את הפרידה מהרווקות והכניסה למחויבות בצורה הטובה ביותר.

 

פרידה מרווקות היא אינה עניין של מה בכך. במיוחד בעידן המקדש את חוסר המחויבות ואת הפאן, חשוב לרבות מאיתנו לתת לתקופה זו את הכבוד הראוי לה, שכן החכמות מאיתנו יודעות שרק כאשר באמת נמאס לנו מהרווקות, אנחנו מוכנות להתחייב. על מנת להפוך את תקופת הרווקות לכזו שתמיד תזכרי להיזכר בה ותאהבי את מה שהיה בה, מסיבת רווקות עשירה ועתירה בהפתעות היא הצורה הטובה ביותר שבה תוכלי לחגוג את הימים הסינגלים של חייך, אלו שתמיד יחייכו אלייך מאחור.

 

 

מסיבת רווקות – למה ואיך

 

בואו נתחיל מהאמת: מסיבת רווקות היא הפקה. מדובר בהפקת פרויקט וברוב המקרים, זה לא עניין של מה בכך. בין אם מסיבת הרווקות מיועדת לך או לחברה טובה שלך, מדובר בהרמת אירוע שפשוט אסור לפשל בו.

בחירת ההפתעות שייכנסו לאירוע, בחירת אנשי המקצוע (האם להזמין סקסולוגית? האם להזמין הרצאה מקצועית?) – כל אלו מצריכים מיומנות והיכרות עם עולם ההפקות. הלכה למעשה, ברוב המקרים, נשים המארגנות מסיבת רווקות – בין שהמסיבה היא עבורן ובין אם המסיבה היא עבור חברה טובה, חשוב לקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים, אלו שיהפכו את האירוע לערב גיבוש בלתי נשכח.

 

 

מה חשוב לקחת בחשבון

 

אופי הבנות

האופי הוא אולי הפרמטר החשוב ביותר שאותו תרצי לקחת בחשבון לפני שאת מתחילה לתכנן את המסיבה שלך. יש בנות שתעדפנה ליהנות מהרצאה של איש מקצוע, כזו שתעשיר אותן ותעניק להן ערך מוסף, ויש בנות שדווקא תעדפנה הרצאה בנושאי סקס או אפילו חשפן מקצועי. אם את לא בטוחה בבחירה שלך, הדרך הטובה ביותר היא לפתוח קבוצת ווטסאפ ולשאול את כל המוזמנות.

 

תקציב

הגורם השני החשוב ביותר בהחלטה לפני התחלה ארגון מסיבת רווקות הוא התקציב שעומד לרשותך. התקציב שעומד לרשותך הוא זה שישפיע על ההחלטות בנושא המזון – ההוצאות נופלות על מישהי אחת או מתחלקות בין כולן? האם עדיף מנות מושקעות או חטיפים קלים? האם תזמינו קייטרינג או שתכינו בעצמכן? ועוד.

 

גיל החוגגת

נכון להיום, כלות "מבוגרות" יותר דווקא מגלות עניין רב במסיבות רווקות. זוהי הסיבה שחשוב לדעת טוב טוב מה החוגגת אוהבת, כדי ליצור עבורה את מסיבת הרווקות הנצחית, כזו שלא תשכח לעולם. הגורם החשוב ביותר, אולי, הוא להתייעץ עם חברות שמכירות אותה הכי טוב.

 

גיבוש צוות