מסיבת רווקות​

גרפולוגיה כמסיבות רווקות

 

רגע אחד לפני ההתחייבות הגדולה ביותר של חייך, את רוצה לחגוג את זה כמו שצריך. כדי להנציח את הימים הטובים וליהנות מהמחשבה על מה שעתיד לבוא, חשוב לחגוג את הפרידה מהרווקות והכניסה למחויבות בצורה הטובה ביותר.

 

פרידה מרווקות היא אינה עניין של מה בכך. במיוחד בעידן המקדש את חוסר המחויבות ואת הפאן, חשוב לרבות מאיתנו לתת לתקופה זו את הכבוד הראוי לה, שכן החכמות מאיתנו יודעות שרק כאשר באמת נמאס לנו מהרווקות, אנחנו מוכנות להתחייב. על מנת להפוך את תקופת הרווקות לכזו שתמיד תזכרי להיזכר בה ותאהבי את מה שהיה בה, מסיבת רווקות עשירה ועתירה בהפתעות היא הצורה הטובה ביותר שבה תוכלי לחגוג את הימים הסינגלים של חייך, אלו שתמיד יחייכו אלייך מאחור.

 

 

מסיבת רווקות למה ואיך

 

בואו נתחיל מהאמת: מסיבת רווקות היא הפקה. מדובר בהפקת פרויקט וברוב המקרים, זה לא עניין של מה בכך. בין אם מסיבת הרווקות מיועדת לך או לחברה טובה שלך, מדובר בהרמת אירוע שפשוט אסור לפשל בו.

בחירת ההפתעות שייכנסו לאירוע, בחירת אנשי המקצוע (האם להזמין סקסולוגית? האם להזמין הרצאה מקצועית?) – כל אלו מצריכים מיומנות והיכרות עם עולם ההפקות. הלכה למעשה, ברוב המקרים, נשים המארגנות מסיבת רווקות – בין שהמסיבה היא עבורן ובין אם המסיבה היא עבור חברה טובה, חשוב לקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים, אלו שיהפכו את האירוע לערב גיבוש בלתי נשכח.

 

 

מה חשוב לקחת בחשבון כשמתכננים מסיבות רווקות

 

אופי הבנות

האופי הוא אולי הפרמטר החשוב ביותר שאותו תרצי לקחת בחשבון לפני שאת מתחילה לתכנן את המסיבה שלך. יש בנות שתעדפנה ליהנות מהרצאה של איש מקצוע, כזו שתעשיר אותן ותעניק להן ערך מוסף, ויש בנות שדווקא תעדפנה הרצאה בנושאי סקס או אפילו חשפן מקצועי. אם את לא בטוחה בבחירה שלך, הדרך הטובה ביותר היא לפתוח קבוצת ווטסאפ ולשאול את כל המוזמנות.

 

תקציב

הגורם השני החשוב ביותר בהחלטה לפני התחלה ארגון מסיבת רווקות הוא התקציב שעומד לרשותך. התקציב שעומד לרשותך הוא זה שישפיע על ההחלטות בנושא המזון – ההוצאות נופלות על מישהי אחת או מתחלקות בין כולן? האם עדיף מנות מושקעות או חטיפים קלים? האם תזמינו קייטרינג או שתכינו בעצמכן? ועוד.

 

גיל החוגגת

נכון להיום, כלות "מבוגרות" יותר דווקא מגלות עניין רב במסיבות רווקות. זוהי הסיבה שחשוב לדעת טוב טוב מה החוגגת אוהבת, כדי ליצור עבורה את מסיבת הרווקות הנצחית, כזו שלא תשכח לעולם. הגורם החשוב ביותר, אולי, הוא להתייעץ עם חברות שמכירות אותה הכי טוב.

 

 

מסיבה ליצור אירוע רווקות בלתי נשכח

 

מסיבת רווקות כבר לא יכולה להיות מסיבה נדושה, בה כולן כבר יודעות מה יהיה באירוע אלא יש להפיק את המסיבה בשיקול של כל פרט ופרט, ואף הקטן ביותר בצורה האיכותית ביותר. למשל בכל הקשור למוזמנות חשוב למצוא משהו שיחבר את כולן וכולן ייהנו ממנו, ושאף אחת לא תרגיש לא מחוברת למסיבה נועזת מדי. קריאה בכתב היד באמצעות גרפולוגיה יוצרת את הקסם הזה. תופתעו לגלות כמה אפשר לספר על כל אחת מכתב היד, וגם לתת מגוון של עצות מועילות לעתיד בתחומים כמו בחירת עיסוק, זוגיות או במה כדאי להשתפר יותר. את האירוע החברתי שלך כולן רוצות לזכור בצורה חיובית וליהנות ממנו, וכדאי לגוון עם יותר אפשרויות מלבד מוסיקה, בילוי בבריכה עם משקאות ואוכל, חשוב לבחור משהו שיוסיף לכן יותר, שתוכלו להפיק ממנו תועלת וגם טיפים מוצלחים, ובמיוחד כאשר מדובר באירוע עתידי חשוב כל כך כמו זוגיות, בחירה שמלווה אותנו לאורך כל החיים. השעשוע של קריאה בכתב היד יוסיף בדיוק את הטיפים המצוינים האלה שמשדרגים כל מסיבה והופכים אותה למעניינת וכייפית יותר.

 

 

ליהנות מכל רגע במסיבת הרווקות מסיבת

 

אז אתן יכולות להיות בטוחות שמסיבת הרווקות שלכן עם מומחה לנושא הגרפולוגיה ידהים אתכן ויוסיף המון להצלחת הערב יחד עם החברות הקרובות או בנות המשפחה. אנחנו מצליחים לקלוע לכל אווירה במסיבה ולהפתיע כל אורחת, כך שתוכל ליהנות מכל רגע. חווית ההנאה במסיבה מובטחת כיוון שהצלחת הערב שלכן היא גם ההצלחה שלנו וקשורה גם למוניטין שלנו.

 

 

מסיבת אירוע רווקות שהוא יותר אינטימי

 

אם בחרתן לערוך מסיבת רווקות זה ידוע שמדובר באירוע אינטימי יותר אליו מזמינים רק את הקרובות אלייך ביותר, ולא תרצי לתת לאורחות החשובות יצירת אווירה שלא משדרת את אותה אינטימיות וייחודיות עם היכולת לארגן הפקה מוצלחת ורבת רושם. ובכל מסיבה כזאת כל אחת הופכת למיוחדת, כל אחת מקבלת את תשומת הלב שלה ויוצאת עם מידע מועיל רב ומסקרן, עם שפע של טיפים והכל באווירה מהנה של גיבוש חברתי ואינטימיות במסיבת הרווקות. אז אם תרצי שאירוע שלך יהיה אפקטיבי יותר, כי הרי ריקודים, מוסיקה טובה ואלכוהול בשפע יהיה, תני ליקרות ללבך מתנה נהדרת ומקורית שהן לא תשכחנה עוד זמן רב, ובמיוחד בתחום הגרפולוגיה זהו תחום שקולע לכל אדם וכל אחד סקרן לגביו ורוצה לשמוע מהו ניתוח כתב היד שלו!

 

מסיבת רווקות כדי ליצור אירוע מיוחד ובלתי נשכח

 

אם כבר התעייפתן לחפש רעיון למסיבת רווקות ואתן לא רוצות עוד מסיבת רווקות נדושה, בה כולן כבר יודעות מה יהיה באירוע, אז יש לכן הזדמנות חד פעמית לתכנן אירוע מקורי ומפתיע יותר וכמובן מצחיק ומשעשע, צריך תמיד להפיק את המסיבה בשיקול של כל פרט ופרט, ואף הקטן ביותר בצורה האיכותית ביותר. למשל בכל הקשור למוזמנות חשוב למצוא משהו שיחבר את כולן, ושאף אחת לא תרגיש לא בנוח מדי במסיבה נועזת מדי. קריאה בכתב היד באמצעות גרפולוגיה יוצרת את קסם כזה. תופתעו לגלות כמה אפשר לספר על כל אחת מכתב היד, וגם לתת מגוון של עצות לעתיד כמו בבחירת עיסוק, בזוגיות או במה כדאי יהיה להשתפר יותר. את האירוע החברתי שלך כולן רוצות לזכור בצורה חיובית, לכן כדאי לגוון עם יותר אפשרויות מלבד מוסיקה או בילוי בבריכה עם משקאות, חשוב לבחור משהו שיוסיף לכן, ושתוכלו להפיק ממנו תועלת וגם טיפים מעולים, ובמיוחד כאשר מדובר באירוע חשוב כל כך כמו זוגיות, בחירה שמלווה אותנו לכל החיים. השעשוע של קריאה בכתב היד יוסיף  וישדרג כל מסיבה ותהפוך אותה אותה למעניינת וכייפית יותר.

 

תתחילו ליהנות מכל רגע במסיבת הרווקות

 

אז אתן יכולות להתחיל ליהנות מכל רגע, כי אתן לגמרי בטוחות שמסיבת הרווקות שלכן עם מומחה לנושא הגרפולוגיה ידהים אתכן ויוסיף המון להצלחת הערב עם החברות הקרובות או עם בנות המשפחה. כי אנחנו מצליחים לקלוע לכל אווירה במסיבה ולהפתיע כל אורחת. זו חווית הנאה מובטחת כיוון שהצלחת הערב שלכן היא גם ההצלחה שלנו.

 

גם לאירוע שהוא אישי

 

לערוך מסיבת רווקות זה ידוע שמדובר באירוע אישי יותר אליו מזמינים רק את הקרובות ביותר, ולא תרצי לתת לאורחות החשובות אווירה שלא משדרת את אותו יחס אישי קרוב, את  הייחודיות עם היכולת לארגן הפקה מוצלחת ומרשימה. כי בכל מסיבה כזאת כל אחת הופכת למיוחדת, כל אחת מקבלת את תשומת הלב שלה ויוצאת עם מידע מועיל ומסקרן, מקבלים שפע של טיפים והכל באווירה מהנה של גיבוש במסיבת הרווקות. אז אם תרצי שאירוע שלך יהיה אפקטיבי יותר, כי הרי ריקודים, מוסיקה טובה ואלכוהול יהיה, תני ליקרות לך מתנה מקורית שהן לא תשכחנה עוד זמן רב, ובמיוחד בתחום הגרפולוגיה כי זהו תחום שכל אחד ואחת רוצים לשמוע מהו ניתוח כתב היד שלהם!