מסיבת הפתעה

מסיבת הפתעה הפעילות שתפתיע אתכם

 

מסיבות הפתעה הן לא תמיד קלות לארגון. אנחנו רוצים עבור מי שאנו מארגנים לו את ההפתעה שאכן ירגיש מופתע באמת. לא רק מבחינת עצם המסיבה אלא גם מבחינת התכנים, שהוא יקבל משהו שהוא לא ציפה לו מלבד הדברים הצפויים כמו האוכל המוסיקה או המוזמנים. וכאן פעילות בנושא גרפולוגיה לא רק שתהיה מהנה ומרתקת, אלא היא גם ממש תפתיע את מי שעבורו אתם מתכננים את מסיבת ההפתעה.

 

 

מסיבות הפתעה עם גרפולוגיה זה יהיה מפתיע באמת

 

לאחר מאמצים רבים בארגון של מסיבת הפתעה, אנחנו כמובן רוצים שזה יצליח, לא רק מבחינת הארגון ושכולם ישמרו בסוד על כל הפרטים, אלא חשוב לא פחות שתהיה מסיבה מהנה ומקורית. תוספת של מפעיל בתחום הגרפולוגיה תהפוך את המסיבה שלכם למהנה ומפתיעה מאד. זוהי פעילות מקורית שכולם שמחים להשתתף בה ובעיקר זה לא רק מקורי ומפתיע אלא זה מתאים לכולם ואפילו אם נוכחים ילדים או בני נוער גם הם יוכלו ליהנות רבות מהפעילות המהנה עם גרפולוג, ללא חשיפה של פרטים אישיים אלא הכל נעשה בחיוך ובצורה תורמת לכל אחד.

לא כולם מצפים להופעה של גרפולוג במסיבת הפתעה ובדרך כלל במסיבות הפתעה פחות חושבים על תוכן מקורי אלא רק דואגים לתכנן כך שכולם יגיעו מבלי שיחשדו במשהו, כמובן שדואגים גם לכיבוד או למוסיקה ברקע ולכן כאן יש לכם הזדמנות לתכנן מסיבת הפתעה מרגשת ומקורית במיוחד במחיר אטרקטיבי ביותר ותוך כדי הפעלה נלהבת של כולם.

 

מסיבת גרפולוגיה כפעילות מקורית מעניינת ומפתיעה

 

אין אדם שלא ירצה שינתחו את כתב היד שלו או את החתימה שלו. כולם נתקלו בנושא הגרפולוגיה וניתוח האישיות לפחות פעם אחת או שמעו על כך. במפגשים חברתיים ובפעילויות חברתיות זוהי פעילות מהנה מקורית ומעניינת במיוחד. היא יכולה לתרום רבות גם לאווירה השמחה באירוע, לגיבוש החברתי ולהמון חיוכים. התרגילים מהנים ואפילו מחכימים ואפשר לשלב תכנים שונים בהתאם לאווירה במסיבה. אפשר גם לנתח במפגשים כאלו חתימות של מפורסמים ולראות איך הן מספרות הרבה על אופי האדם.  וכך להמשיך הלאה עם אין ספור אפשרויות ושלבים, כמו לנתח ציורים, אותיות ולשלב גם תרגילים בזוגות או לכל הקבוצה. וכמובן שאת כל אחד מסקרן לקבל ניתוח אישי על כתב היד שלו, לקבל ניתוח אופי או מענה לשאלות בנושא תעסוקה, לימודים וזוגיות. 

כך שתהיה לכם מסיבה מהנה ומפתיעה במיוחד.

 

המסיבת המפתיעה עם הגרפולוגיה זו מסיבה מפתיעה באמת

 

לאחר שהתאמצנו רבות ותכננו ארגון של מסיבת הפתעה, אנחנו כמובן רוצים שזה יצליח, לא רק מבחינת הארגון ושכולם ישמרו בסוד על הפרטים, אלא חשוב לא פחות שתהיה מסיבה מקורית. וכאן בדיוק תוספת של מפעיל בתחום הגרפולוגיה תהפוך את המסיבה שלכם למהנה וגם למפתיעה מאד. כי זוהי קודם כל פעילות מקורית שכולם שמחים להשתתף בה ובעיקר זה מקורי, מפתיע וזה מתאים לכולם, גם אם נוכחים ילדים או בני נוער גם הם יוכלו ליהנות רבות מהפעילות המהנה עם גרפולוג, ללא חשיפה של פרטים אישיים אלא הכל נעשה בחיוך ובצורה תורמת ומועילה. בדיוק בגלל שלא כולם מצפים להופעה של גרפולוג במסיבת הפתעה, ובדרך כלל במסיבות הפתעה פחות חושבים על מקוריות אלא מטפלים יותר בתכנון, למשל שכולם יגיעו מבלי שיחשדו במשהו, ודואגים גם לכיבוד או למוסיקה ברקע, אז לכן כאן יש לכם הזדמנות לתכנן מסיבת הפתעה מרגשת ומקורית במיוחד במחיר אטרקטיבי ביותר ותוך כדי הפעלה נלהבת של כל האורחים.

 

 

הגרפולוגיה היא פעילות מעניינת ומפתיעה

 

לא קיים איש שלא ירצה שיספרו עליו דברים מעניינים וינתחו את כתב היד שלו או את החתימה שלו, כי כולם מכירים את התחום ונתקלו בנושא הגרפולוגיה כן בנושא וניתוח האישיות לפחות פעם אחת בחיים ואפילו התנסו בכך. לכן במפגשים חברתיים ובפעילויות חברתיות זוהי פעילות מהנה מקורית ומעניינת במיוחד. היא יכולה לתרום רבות גם לאווירה השמחה באירוע, לגיבוש החברתי ולהמון חיוכים. התרגילים מהנים ואפשר לשלב תכנים שונים בהתאם לאווירה. אפשר גם לנתח במפגשים כאלו חתימות של מפורסמים ולראות איך הן מספרות הרבה על האופי. אפשר להמשיך הלאה עם אין ספור אפשרויות, כמו לנתח ציורים, לנתח אותיות ולשלב גם תרגילים בזוגות או לכל הקבוצה. וכמובן שאת כל אחד מסקרן לקבל ניתוח אישי על כתב היד שלו, לקבל ניתוח אופי או מענה לשאלות בנושא תעסוקה, לימודים ועד לזוגיות ובקיצור כל מה שמעניין את כולם!

 

מסיבות ההפתעה כדי להפתיע באמת

 

זה ידוע שלארגן מסיבות הפתעה זה ממש לא קל. אנחנו רוצים שאכן תהיה הפתעה באמת. לא רק מבחינת עצם המסיבה אלא גם מבחינת תכנים, שיהיה משהו לא צפוי מלבד הדברים הצפויים כמו המוסיקה. וכאן פעילות בנושא גרפולוגיה לא רק שתהיה מרתקת, אלא היא גם ממש תפתיע את מי שעבורו אתם מתכננים את המסיבה הזו.

 

 

מסיבת הפתעה, בוחרים בפעילות מהנה עם ערך

 

מסיבת הפתעה הינה מורכבת יותר לארגון מאשר מסיבה רגילה, ככה תוכלו לשמח את הקרובים אליכם תוך כדי קיום ערב העשרה מלא בתוכן והנאה.

חשיבות עליונה לבעל השמחה בעת מסיבת ההפתעה

כאשר מתקרב יום ההולדת של אחד מהקרובים אלינו, לא פעם עולה בנו תחושה של חוסר בטחון, מה נעשה השנה? אילו עוד פעילויות יש לעשות שעוד לא עשינו? אנו רוצים להראות לקרובים אלינו כי הם חשובים לנו ולהפתיע אותם בצורה שתיזכר אצלם לטובה למשך זמן רב. ארגון של מסיבת הפתעה הינו תמיד רעיון נפלא אך חשוב לציין כי מדובר באירוע מורכב יותר לארגון מאשר מסיבה רגילה מפני שאנו צריכים להחליט מה יהיה התוכן של המסיבה ללא התייעצות עם בעל השמחה. במידה ואתם מעוניינים לארגן מסיבת הפתעה עם תוכן בעל ערך, כדאי לכם לשקול להזמין גרפולוג מומחה למסיבה ואף להעניק לבעל השמחה למידה משמעותית אודות עצמו.

כיצד גרפולוג יכול להשתתף במסיבת הפתעה?

בדרך כלל, כאשר מדובר בתוכן רציני ועמוק כמו גרפולוגיה, אנו חושבים שניתן ללמוד אותו ולחוות אותו רק דרך סדנאות והרצאות רציניות. במידה וגם אתם חושבים כך, כדאי שתכירו את מרדכי שרם, גרפולוג מומחה אשר מיומן בהעברת התוכן בצורה המהנה ביותר. אחת מהדרכים של מרדכי שרם לשמח באירועים שונים, הינה על ידי כיום סטנד אפ גרפולוגי. בצורה כזו ניתן ללמוד על התחום תוך כדי הנאה מרובה וחיבור בין המשתתפים. בעל השמחה ואורחים נוספים יכולים לקבל אבחון של כתב היד שלהם, החתימה שלהם ואף שרבוטים שהם מציירים לעיתים מבלי לשים לב. חשוב לציין שהאירועים מתקיימים ברוח טובה ושהאבחונים לא יכללו פרטים אישיים שלא הייתם רוצים שיחשפו בפני רבים.

 

גיבוש צוות