מסיבת הפתעה

מסיבת הפתעה הפעילות שתפתיע אתכם

 

מסיבות הפתעה הן לא תמיד קלות לארגון. אנחנו רוצים עבור מי שאנו מארגנים לו את ההפתעה שאכן ירגיש מופתע באמת. לא רק מבחינת עצם המסיבה אלא גם מבחינת התכנים, שהוא יקבל משהו שהוא לא ציפה לו מלבד הדברים הצפויים כמו האוכל המוסיקה או המוזמנים. וכאן פעילות בנושא גרפולוגיה לא רק שתהיה מהנה ומרתקת, אלא היא גם ממש תפתיע את מי שעבורו אתם מתכננים את מסיבת ההפתעה.

 

 

מסיבות הפתעה עם גרפולוגיה זה יהיה מפתיע באמת

 

לאחר מאמצים רבים בארגון של מסיבת הפתעה, אנחנו כמובן רוצים שזה יצליח, לא רק מבחינת הארגון ושכולם ישמרו בסוד על כל הפרטים, אלא חשוב לא פחות שתהיה מסיבה מהנה ומקורית. תוספת של מפעיל בתחום הגרפולוגיה תהפוך את המסיבה שלכם למהנה ומפתיעה מאד. זוהי פעילות מקורית שכולם שמחים להשתתף בה ובעיקר זה לא רק מקורי ומפתיע אלא זה מתאים לכולם ואפילו אם נוכחים ילדים או בני נוער גם הם יוכלו ליהנות רבות מהפעילות המהנה עם גרפולוג, ללא חשיפה של פרטים אישיים אלא הכל נעשה בחיוך ובצורה תורמת לכל אחד.

לא כולם מצפים להופעה של גרפולוג במסיבת הפתעה ובדרך כלל במסיבות הפתעה פחות חושבים על תוכן מקורי אלא רק דואגים לתכנן כך שכולם יגיעו מבלי שיחשדו במשהו, כמובן שדואגים גם לכיבוד או למוסיקה ברקע ולכן כאן יש לכם הזדמנות לתכנן מסיבת הפתעה מרגשת ומקורית במיוחד במחיר אטרקטיבי ביותר ותוך כדי הפעלה נלהבת של כולם.

 

מסיבת גרפולוגיה כפעילות מקורית מעניינת ומפתיעה

 

אין אדם שלא ירצה שינתחו את כתב היד שלו או את החתימה שלו. כולם נתקלו בנושא הגרפולוגיה וניתוח האישיות לפחות פעם אחת או שמעו על כך. במפגשים חברתיים ובפעילויות חברתיות זוהי פעילות מהנה מקורית ומעניינת במיוחד. היא יכולה לתרום רבות גם לאווירה השמחה באירוע, לגיבוש החברתי ולהמון חיוכים. התרגילים מהנים ואפילו מחכימים ואפשר לשלב תכנים שונים בהתאם לאווירה במסיבה. אפשר גם לנתח במפגשים כאלו חתימות של מפורסמים ולראות איך הן מספרות הרבה על אופי האדם.  וכך להמשיך הלאה עם אין ספור אפשרויות ושלבים, כמו לנתח ציורים, אותיות ולשלב גם תרגילים בזוגות או לכל הקבוצה. וכמובן שאת כל אחד מסקרן לקבל ניתוח אישי על כתב היד שלו, לקבל ניתוח אופי או מענה לשאלות בנושא תעסוקה, לימודים וזוגיות. 

כך שתהיה לכם מסיבה מהנה ומפתיעה במיוחד.