גרפולוג ליום המשפחה

גננת יקרה, יום המשפחה הוא יום מיוחד בו ניתנת לך ההזדמנות לעשות יחסי ציבור, לשדרג את פעילות הגן ולהעשיר את ההורים במשהו שונה, איכותי, קליל ומיוחד.​

איך עושים את זה?

מזמינים גרפולוג ליום המשפחה למופע סטנד אפ גרפולוגי קורע מצוחוק וכול ההורים זוכים במתנה – פענוח גרפולוגי אישי.

 

סדנא עם גרפולוג – למי זה מתאים?

לגננות שחשוב להן להיות תמיד בעיניינים ונמצאות ב"רמה" אחת מעל כולן, לגננות שמאפשרות להורים לקחת חלק פעיל הן בחיי ההווי של הגן והן בפעילויות מחוץ לשעות פעילות הגן. סדנא עם גרפולוג ליום המשפחה תתן לכן, הגננות, את ההזדמנות לגוון ולהעשיר את התכנים להורים כאשר במסגרת הסדנא, הם יוכלו לקבל כלים משמעותיים שיעזרו להם הן בהכרות עם ילדיהם והן בהכרות עם עצמם.

 

בגובה העיניים

במופע בידור גרפולוגי ליום המשפחה תינתן להורים הזדמנות יחודית, להעמיק את הקשר עם עצמם. הם ילמדו איך "קוראים" חתימות, ואיך על פי ניתוח כתב יד וציורים ניתן להבין דברים שנוגעים לזוגיות, להורות, למערכת היחסים עם הילדים ועוד. 

 

הערב  מועבר באווירה נעימה עם המון צחוק וכייף. המשתתפים פעילים לאורך כל הערב וכל אחד מהם זוכה לניתוח גרפולוגי אישי.  במהלך המופע ליום המשפחה מתבקשים המשתתפים גם לצייר ולשרבט ציורים. ומרדכי הגרפולוג מעניק פענוח גרפולוגי ומעלה משמעויות חדשות המסתתרות מאחורי הקווים והצורות,  ומגלה דברים שלעיתים לא הייתם מודעים לקיומם.

 

מילים חמות

 

 
מה היתרון של גרפולוג ליום המשפחה?

א. מופע בעל אינטראקציה קבוצתית המלכדת את ההורים.

ב. ערב גיבוש צוות, פעילות חווייתית, מקורית ומיוחדת.

ג. הפעלה משעשעת ומהנה המותאמת לכל סוגי הקבוצות.

ד. לימוד מרתק אותו נוכל לקחת ולהשתמש בחיינו היום יומיים.

 

גננת יקרה, הזדרזי והבטיחי את מקומך ליום המשפחה הקרב ובא. לפרטים נוספים התקשרי 052-692889, 077-7065276 ותעני בחמימות רבה.

גיבוש צוות