גרפולוג לציבור הדתי/חרדי

 

בואו ללמוד מתורת הכתב 

 

רוצים לדעת איך יוצאים מהשגרה הנדושה של הרצאות משעממות, כיצד מוסיפים "צבע" לאירוע משפחתי משמח, איך עורכים ערב גיבוש מרתק ושונה לעובדים? בעזרת סדנא/הפעלה גרפולוגית חווייתית המותאמת במיוחד לציבור הדתי/חרדי.

חתימה טובה

 

ניתוח גרפולוגי מתבצע על פי חתימות, כתב יד, שרבוטים וציורים. סדנה/הפעלה גרפולוגית לציבור הדתי/תלמידי ישיבות מאופיינת בעידון רב ובתכנים רב גוניים.  בין הנושאים שעליהם ניתן ללמוד על פי תורת כתב היד: מהות המשפחה, זוגיות, תקשורת אישית, תקשורת זוגית, ילדים, עבודה, ועוד. כך למשל תוכלו לדעת מה אומרת החתימה שלכם, האם אתם חותמים נכון, או האם החתימה מתאימה לאישיותכם. גרפולוג לציבור הדתי/ חרדי מזמין את המשתתפים לצייר ולשרבט על הלוח ומגלה מה המשמעות המסתתרת מאחורי כל קו וצורה.    

 

                   

 

שיהיה לכם לבריאות

גרפולוג לציבור הדתי/חרדי מסייע גם בתחום ההכוונה המקצועית. בעזרתו תוכלו לדעת האם אתם עוסקים במקצוע המתאים לכם או שאתם נשארים במקום עבודתכם מטעמי נוחות. כמו כן תוכלו ללמוד על בריאותכם ולדעת האם הגיע הזמן להעלות את מספר המשקפיים או זה הזמן המתאים לפצוח בדיאטה.

 

מה קורה בסדנא?

הגרפולוג לציבור הדתי/חרדי, מגיע עם לוח לאירוע ומבקש מהמשתתפים לרשום/לחתום או לצייר משהו. הוא עורך לכל אחד ואחד מהמשתתפים ניתוח אישי קצר, מבלי להיכנס לפרטים אישיים. מי שמעוניין לקבל פרטים אישיים יותר, יוכל בתום הערב להיפגש עם הגרפולוג באופן פרטי.

 

אווירה קלילה והולמת

ההפעלה/הסדנא הגרפולוגית מועברת בדרך משעשעת והומוריסטית. התכנים מתאימים לציבור הדתי/חרדי והמשתתפים זוכים ל"טיפים" ולמידע מועיל ומעשיר. ההפעלה משולבת עם קריצות הומוריסטיות בגבולות הטעם הטוב.

 

מה היתרון של גרפולוג לציבור הדתי/חרדי?

א. פעילות מקורית ומיוחדת המותאמת לציבור הדתי/חרדי.

ב. הפעלה אינטלקטואלית המספקת העשרה, מידע וטיפים לחיים.

ג. חוויה שממנה ניתן ללמוד לחיים ועוד….

ד. מחכים לשמוע מכם...

 

 

 

 

 

 ​

גיבוש צוות