גרפולוג לערב מורים

 

מחפשים רעיונות מיוחדים ומקוריים ליום היערכות למורים? עייפים מחיפושים באינטרנט בכדי למצוא משהו מיוחד לערב המורים? קשה לכם להחליט במי לבחור? מכון פלאי הגרפולוגיה עושה לכם את החיים קלים יותר ומציע לכם לצאת מעצמכם לשעה וחצי קלילות עם הגרפולוג מרדכי שרם.

 מרגישים את הלחץ?!

איזה לחץ…אתם מרגישים את זה? שנת הלימודים מתקרבת אלינו במהרה ועומדת בפתח ובאוויר כבר מריחים את ריחה של ההתרגשות מהשנה החדשה, הן מצד המורים והן מצד התלמידים. למרות שחופשת הקיץ היא "רק" חודשיים (הולכים לקצץ לנו אותה), בזמן המפגש המורים והתלמידים מנסים לגשר על הפערים ולכן קשה מאוד למנוע את ההתרגשות משני הצדדים.

 

מתגברים על כול הקשיים

הקושי הגדול ביותר ב-יום הערכות למורים או בערב גיבוש למורים הוא, להתגבר על ההתרגשות הגדולה אשר ממנה לא ניתן להתעלם. המורים באים לבית ספר כמה ימים קודם כדי להכין את התשתית ולהכין את עצמם מבחינה פיזית ונפשית. לכולם ישנן ציפיות מההתחלות החדשות אשר ברוב המקרים נותנים לנו להבין שיום/ערב גיבוש למורים נחוץ מאוד על מנת שיוכלו לתדרך ולהוביל את התלמידים.

 

למרות שהדבר חוזר על עצמו, כל שנה מביאים חוויות חדשות. מרדכי הגרפולוג מגיע עם גישה חדשה בה הוא מלמד את המורים כיצד להתבונן בכתב ידם של התלמידים בצורה שונה מהשנה שעברה ולגלות את השינויים אותם עברו התלמידים. ע"י מספר סימנים נפוצים יוכל מרדכי הגרפולוג להעניק למורים כלים מעשיים ביותר, לעבודה עם התלמידים.

 

מי מוביל את מי?

גרפולוג ליום/ערב גיבוש למורים יוכל להוביל את המורים להישגים טובים יותר במהלך השנה. בתי ספר העורכים ימי הערכות/גיבוש למורים יוצרים חיבור טוב יותר הן בין המורים והן בין התלמידים והמורים. מרדכי ה-גרפולוג מיישם ועורך תוכנית מיוחדת אשר עוזרת למורים להיות מאוחדים ומגובשים בנושאים כגון: תחום התקשורת הבין אישית, עבודת צוות, גיבוש צוות ועוד כלים בסיסיים אשר בעזרתם יכולים המורים להבין טוב יותר ולהעריך את המודעות העצמית על מנת לשאוף ליעדים ומטרות בחייהם האישיים והמקצועיים.

 

כלים מעשיים לכול דורש

מרדכי הגרפולוג עורך סדנאות וימי הערכות במהלך השנה אשר יכולים לתת כלים מעשיים ומענה למורים אשר נמצאים אל מול מצוקות רבות של התלמידים במהלך השנה. מכון פלאי הגרפולוגיה פונה למורים ומנהלי בתי הספר אשר עתיד תלמידיהם נמצא לנגד עיניהם, היות ובכול שנה אנחנו שומעים מחדש על המאבק הבלתי פוסק בימי הערכות /גיבוש למורים תוכלו לקבל כלים מעשיים ולממש אותם במהלך השנה.

 

גיבוש צוות