גרפולוג לגיל הזהב

 לא לחינם הוא נקרא "גיל הזהב". הגיל שממנו אפשר רק להתחיל. להתחיל לחיות את החיים כפי שרצינו, ללא מחויבות למשכנתא, לילדים ולשאר גורמים.

 

כן, זהו הגיל הכי יפה, אם יודעים להתבונן בו מנקודת מבט נכונה. בגיל זה ניתן לעשות הכול, לפתח את עצמנו בדברים שבעבר יכולנו רק "לחלום" עליהם, כמו: ציור, פיסול, בישול ועוד המון דברים יצירתיים.

לאנשי גיל הזהב יש זמן פנוי רב שניתן לנצלו ללימודים ולהעשרה. אחת הדרכים הנפוצות ביותר היא: לימוד . תחום הגרפולוגיה "מככב" מזה זמן רב והיום כבר ידוע שלא רק למבחני כניסה לעבודה ולמיון עובדים. תחום הגרפולוגיה מספק לנו אספקטים לגבי כול דבר בחיינו והוא נותן לנו הצצה עמוקה להבנת חיינו האישיים, הזוגיים, המשפחתיים, החברתיים ימי הולדת ועוד.

 

מה לומדים בסדנאות בגרפולוגיה?

 

סדנאות בגרפולוגיה מועברות באופן קליל המעניק לאנשי גיל הזהב תחושה שהם יכולים להיפתח וליישם את הדברים הנלמדים.  יתרה מכך, סדנאות בגרפולוגיה מעניקות לאנשי גיל הזהב תחושה של שייכות, תחושה של קרבה ושל הכיף שב"ביחד".

 

על ידי לימוד גרפולוגיה יוכלו אנשי גיל הזהב להעשיר את עצמם רבות. סדנאות מוצלחות ב-גרפולוגיה יכולות לתרום לאנשי גיל הזהב מידע רב אודות עצמם, מה כדאי להם ביותר לעשות בזמנם, מה קורה עם ילדיהם ונכדיהם ועוד.

 

איך מרדכי מעביר את הסדנא

 

את הסדנאות מעביר מרדכי הגרפולוג באופן משעשע ובגובה העיניים וגורם לאנשי גיל הזהב תחושה שאכן ניתן ורצוי ללמוד דברים חדשים. מרדכי הגרפולוג "מפעיל" את אנשי גיל הזהב ע"י משימות רבות ומגוונות. אחת המשימות הפופולריות ביותר היא, משימת הציורים. במשימה זו מבקש מרדכי הגרפולוג מהמשתתפים לצייר ציורים שונים אשר משקפים רבות אודותם. המשתתפים מתלהבים ומתרגשים כמו ילדים קטנים, לצייר ציורים, במיוחד כאשר הם אינם יודעים עדיין מה הם אומרים עליהם.

 

כאשר מרדכי הגרפולוג מגלה להם את הפירוש לכול ציור, הם פשוט "מתעלפים" מצחוק. הם לא מתארים לעצמם איך מציורים שנראים "פשוטים" לכאורה, ניתן לגלות רבות עליהם. המשימות האחרות הן כתיבת משפטים על הלוח והן נותנות לאנשי גיל הזהב, תמונה מעמיקה לגביי חיי הזוגיות שלהם ועוד. המשימות האחרות הן כתיבת משפטים על הלוח והן נותנות לאנשי גיל הזהב, תמונה מעמיקה לגביי חיי הזוגיות שלהם ועוד.

 

סדנאות גרפולוגיה לגיל הזהב, הן סדנאות מבוקשות ביותר וזאת בשל גישתו הנעימה והאדיבה של מרדכי הגרפולוג למשתתפים והסבריו הניתנים, כאמור, בגובה העיניים.​

גיבוש צוות