גרפולוגיה והקשר לחג חנוכה

לפני כמה ימים סיפר לי חבר שגר ברוטשילד בתל אביב (מעוזם של חילונים בדרך כלל) שהוא נוהג להדליק את החנוכייה שלו עם שמן זית (לא עם נרות רגילים) ושהוא מציב אותה בחלון ביתו הנמצא בקומה הראשונה, אין אדם שאינו עוצר ובוהה בפליאה בחנוכייה היפה.

 

עבור כולנו כמעט חג החנוכה נתפס כחג שיש בו המון שמחה, הדלקת נרות, סופגניות, דמי חנוכה ועוד. האם רק בגלל הסימנים הללו החג קיים, או שיש סיבות נוספות שאנחנו לא מודעים להן? האם אנחנו יכולים לקבל משהו מחג זה?

 

שימו לב שכולם מתחברים לחג הזה, הן דתיים והן חילונים, אין יותר מדי מצוות או איסורים מסוימים ומי שיש לו מודעות יכול לגרום לניסים ולנפלאות להגיע לחיים שלו, האומנם?

 

תדמיינו שאתם נמצאים בחדר חשוך ואתם מנסים לחפש את מתג החשמל. הדבר מאוד דומה לחיים שלנו, בזמן שאנחנו נמצאים בבעיה או מצוקה בשבילנו זה כמו חדר חשוך.

 

מה אנחנו צריכים לעשות כדי להצליח לצאת מהחדר החשוך ולהדליק את האור בחיים שלנו? החיבור לחג חנוכה מאפשר לנו ע"י פעולות קטנות ליצור דברים גדולים בחיים שלנו.

 

חג חנוכה מאפשר לנו להתחבר למהות הפנימית של בריאות, שמחה, הצלחה, התמדה ונחישות נכון שזה נשמע פשוט? אכן כך הוא. על ידי הדלקת הנרות, השירים והברכות, אנחנו יכולים לחולל ניסים גדולים בחיים שלנו.

 

שאלתם את עצמכם מה אתם מרגישים כאשר אתם מדליקים נר? נכון שישנה הרגשה של שמחה, אהבה, אחדות, רומנטיקה, חמימות ועוד?

 

במילה נר  שתי אותיות; נ' ו- ר'.האות נ' מסמלת את הנפש, והאות ר' מסמלת את הרוח. שני קצוות מנוגדים. אז איך בכל זאת הנר נותן לנו את ההרגשה של התכונות שציינתי?

 

כאשר אדם מחפש בת זוג על מה הוא צריך לחשוב, שהוא רוצה להתחתן או שתגיע הבת זוג שמיועדת לו לטוב או לרע? במחשבה שלנו אנחנו מזמינים את המציאות החדשה ולכן אדם צריך להבין שהזוגיות שלו כמו כול דבר אחר כבר נקבע מראש, אולם הוא עדיין לא 'הדליק' את הנר כדי לסלק את החושך מחייו.

 

מכון פלאי הגרפולוגיה בא לעזרתם של מי שרוצים להכניס אור לחייהם ואינם יודעים איך לעשות זאת.

 

מכון פלאי הגרפולוגיה מעניק לכם "דמי חנוכה" שווים ביותר!!! פענוח אישי 'אחד על אחד' עם הגרפולוג מרדכי שרם שיעזור לכם 'להדליק' את האור בחייכם.

גיבוש צוות