גרפולוגיה - העצמת נשים

  

 

 

שאלתן פעם את עצמכן מדוע יש נשים שאינן יפות במיוחד, אך בעלות ביטחון עצמי רב, אשר משדרות באופן שאינו משתמע לשתי פנים שהן אלו השולטות בכול? האם שמתן לב שלנשים הללו יש בדרך כלל בעלים יפים ומעריצים ואשר לעיתים נדמה שהנשים הן אלו שעושות טובה שהן איתם? איך זה קורה?

 

ישנן נשים מפורסמות שלכאורה נראה שחייהן סוגים בשושנים: יש להן בתים ומכוניות, כסף רב ופרסום, גברים יפי תואר, ילדים יפים אז מה חסר להם, למה אנו שומעים חדשות לבקרים על התאבדויות של נשים מפורסמות, על סיפורים מעברן אשר בו הן חיו וגדלו כנשים חסרות ביטחון, אשר סבלו רוב חייהן מדימוי עצמי נמוך?

 

היכן נמצאת הטעות?

ניתן לפגוש נשים שמנות, אשר אינן יפות במיוחד ואינן בעלות השכלה מיוחדת, אך עם זאת, אותן נשים מקרינות ביטחון עצמי רב, לכל מקום שהן נכנסות הן מושכות תשומת לב ומשאירות את הנשים האחרות פעורות פה עם שאלה אחת: איך היא עושה את זה. התשובה היא פשוטה – הערכה עצמית!

 

אם אנו לוקחים את ההגדרה היבשה שנקראת "הערכה עצמית נמוכה" או "דימוי עצמי נמוך" ומנסים להבין אותה, אנו למדים שלמעשה הן תוצר הפער בין מי שהנשים סבורות שהן לבין מי שהן באמת רוצות להיות. ישנן נשים שבטוחות שהדבר הטוב ביותר בשבילן היה אם הן היו בלונדיות, עם עיניים כחולות, גבוהות ורזות, ומדוע הן חושבות כך? משום שזהו המסר שהן קיבלו מהסביבה.

 

הבעיה של אותן נשים החמירה כאשר הן חשבו שאם הן יהיו דומות לסטריאוטיפ המבוקש הן תהיינה מאושרות וכאשר הן גילו שלא כך הדבר (נשים שעשו מתיחות פנים, נשים שרזו בקיצוניות, נשים ששינו את צבע שיערן ועוד) הן הפכו להיות נשים יותר מתוסכלות.

 

נשים יקרות.. אם עד כאן הכול ברור ואתן מתחברות, בוא ניגש לבדוק איך משנים את הסרט..

 

אז איך משנים את הסרט הזה?

מסתבר, שדימוי עצמי אינו בהכרח משקף מציאות אובייקטיבית והוא רק פועל יוצא של פרשנות אישית סובייקטיבית לחלוטין.

 

יקרות, איך אתן מגיבות למחמאות? האם אתן נוטות שלא להאמין לדברים טובים שאומרים עליכן וזוכרות מצוין רק את הדברים הפחות טובים? האם אתן מרגישות שאתן מושכות לחייכן רק אנשים שליליים ומצבים לא נעימים, מהיכן זה נובע? האם מבלי מודע אתן נותנות לאחרים נשק לגבי עצמכן?

 

הגרפולוגיה מלמדת אותנו שניתן לשנות תכונות אופי ודרכי חשיבה על ידי . בעזרת הגרפולוגיה וניתוח אישי מעמיק, יוכל הגרפולוג להסביר לכל אותן נשים מהיכן נובעת הבעיה ולעזור להן להיפטר ממנה.

 

על ידי תרגילים מיוחדים להעלאה ולחיזוק הדימוי העצמי והביטחון העצמי תוכלנה אתן הנשים, לשפר את מהלך חייכן לבלי היכר. תחומים כגון: זוגיות, קריירה, משפחה, חברים ועוד יקבלו פן אחר ושונה לאחר שתלמדו כיצד להעצים את עצמכן ולהגיע לכל היעדים אשר הצבתן לעצמכן בחיים.

 

האם אתן רוצות לברר באלו תרגילים להשתמש? ותגלו הכול , אם אתן מעוניינות לקבל "טיפים" ישירות מה"מומחה" אתן מוזמנות ליצור קשר עם מרדכי הגרפולוג ולגלות את כל הסודות.

 

 

 

גיבוש צוות