גרפולוג למסיבת הפתעה

מתכננת לבעל יום הולדת? רוצה שהדבר ישמר בהפתעה? אשתך חוגגת השנה יום הולדת עגול, או מחליפה קידומת? ההורים שלך חוגגים 50 שנות נשואים? אכן תאריכים הראויים לציון, הבעיה העיקרית היא שמעולם לא הרמתם אירוע כזה ואתם ממש לא יודעים מאיפה מתחילים, כיצד עושים את זה והחשוב ביותר,  כיצד מצליחים לשמור על כך בסוד? חרשתם את גוגל ולא מצאתם שום רעיון מבריק. אז מה עושים?

כמידי שנה מגיע יום ההולדת של בן/בת זוגכם, הוריכם, אחותכם/אחיכם, ילדכם ומי לא? יש אנשים שלפעמים אפילו שוכחים את התאריכים הללו. אך כשמגיע הזמן להחליף קידומת, אנחנו רוצים לעשות משהו שונה, מיוחד ומקורי.

איך מרגשים את בן/בת הזוג

 

אתם בטח שואלים את עצמכם, מה אנו יכולים לעשות כדי להפתיע אותם? לקחת אותם לשדה התעופה, (כמו שעשתה לי אשתי ליום הולדתי ה- 40)  ולספר להם שבן משפחה  מגיע מחו"ל ושהוא נורא ביקש שנבוא לאסוף אותו ולבסוף להראות להם כרטיסי טיסה ולומר שהם אלה הנוסעים לחו"ל… מה אתם אומרים?

 

יש אפשרות נוספת לקחת אותם למסעדה ולהפתיע אותם עם בני משפחה וחברים משימה פחות קשה, אך כיצד הם יגיבו ? האם הם יהיו נבוכים? האם כל החברים ובני המשפחה יגיעו?  הרי היום כולם כותבים בוואצאפ, האם הם יראו זאת  ואז כל מומנט ההפתעה יעלם?

 

סיפור אישי שקרה לי

 

יום אחד מתקשרת  בחורה נחמדה למשרדי ומספרת שהיא רוצה לערוך לבעלה מסיבת הפתעה לגיל 30. הבחורה העונה לשם אלינור, הודיעה מייד בתחילת השיחה שבמידה ובעלה יכנס, היא תנתק ותחזור מאוחר יותר.

 

השיחה אכן התנהלה לפחות 5 דקות, בהם הסבירה לה, גאולה, מתאמת הפעילות שלי, עד כמה הפעילות אותה אני עורך, מתאימה במיוחד לקהל שלה. לפתע השיחה נותקה וגאולה הבינה שכנראה בעלה של אלינור נכנס.

 

כשחזרה אלינו שוב אלינור למחרת היום, היא אכן סיפרה שהיה זה בעלה שאף קלט את סיום השיחה והיא 'מכרה' לו סיפור, שהיא רוצה לערוך ערב לנשים במשרד בו היא עובדת. הבעל לא חשד בכלום. 

 

הגיע מועד הפעילות ואני יצאתי לדרכי שמח וטוב לב ועם מחשבות על איך אני הולך לשמח את הקבוצה ומפתיע את הבעל.

 

כאשר נכנסתי למקום, ראיתי את אלינור עם פנים נפולות. מה קרה, שאלתי? אל תשאל, היא עונה, היה בלבול ואי הבנה עם השעות, אנשים הגיעו מאוחר והערב לא ענה על הציפיות.

 

הסירי דאגה מליבך, עניתי לה. מעכשיו מתחיל הערב. כמובן שהשתדלתי בכול כוחי לשמח ולהנעים את זמנם ותוך זמן קצר נשכח מכולם, תחילתו של הערב עם כול הבלבול שהיה.

 

ולזה אני קורא מופע סטנד אפ גרפולוגי קורע מצחוק ובלתי נשכח.